Dawno nie widzieliśmy Kożuchowskiej na pokazie mody. Teraz przyszła do Zienia i... TA kreacja to szczyt klasy i elegancji

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na piątkowym pokazie mody Macieja Zienia. Dawno nie widzieliśmy jej na ściankach. Aktorka (jak zawsze) zachwyciła nas swoją klasą i elegancją.

Małgorzata Kożuchowska ostatnio rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach i stroni od błysku fleszy. Dawno niewidziana aktorka w piątkowy wieczór zrobiła jednak wyjątek i wybrała się na pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia w warszawskim Studio Tęcza. Aktorka w swojej kreacji połączyła klasyczną elegancję i modny minimalizm.

Kożuchowska wyglądała świeżo i delikatnie. Choć w przeciwieństwie do niektórych koleżanek obecnych na imprezie nie pokazała za wiele ciała, udało jej się zabłysnąć na ich tle.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Aktorka postawiła na czarno-granatową, skromną i prostą sukienkę z satyny ozdobioną srebrnymi dżetami, które nadały jej lekkości. Kożuchowska odsłoniła jedynie zgrabne łydki.

Stylizacja została uzupełniona o modne dodatki: fantazyjne srebrne kolczyki i paznokcie pomalowane na różne odcienie beżu, czerni i bordo. Do sukienki aktorka dobrała jasne szpilki, wykonane z cienkich paseczków. 

Fryzura Kożuchowskiej nie była zaskoczeniem, ale pasowała do kreacji i dodała całości pazura. Jesteśmy pod wrażeniem wyczucia stylu i pomysłu na siebie.

Na pokazie Macieja Zienia pojawiło się wiele gwiazd, w tym m.in. Agnieszka Dygant, Maja Ostaszewska, Sandra Kubicka, Tomasz Karolak czy Danuta Stenka

Wam też podoba się styl Kożuchowskiej?

PC