Ta okładka wzbudziła spore kontrowersje. Internauci pokazali swoje wersje. Ta ze smogiem rządzi, ale są lepsze

Na pierwsze w historii wydanie "Vogue Polska" czekali wszyscy fani mody. Okładka okazała się prawdziwym hitem! Internauci prześcigają się w żartobliwych przeróbkach. Wybraliśmy dla Was najlepsze!

Premierowy numer "Vogue Polska" trafił do sprzedaży 14 lutego, ale magazyn okładką pochwalił się dzień wcześniej i od razu wywołała duże kontrowersje. 

Większość spodziewała się, że magazyn, który od dekad jest inspiracją modową dla wielu kobiet na całym świecie i wprowadza na rynek największe trendy, zaprezentuje okładkę pełną przepychu, blichtru i "cudów niewidów". Tak się nie stało.

Polacy dostali surowe zdjęcie zamglonego pałacu kultury. Krzywy kadr, zła jakość i brak jakiejkolwiek obróbki. Na pierwszym planie skromnie ubrane modelki: Anja Rubik i Małgosia Bela, pozują przy samochodzie. Mimo że konwencja przypadła do gustu modowych autorytetów, internauci nie szczędzili słów krytyki.

W sieci pojawiły się setki przeróbek premierowej okładki "Vogue". Niektóre z nich są naprawdę ciekawe i na pewno was rozbawią. Do zabawy przyłączyły się też znane osobistości, popularne fanpage, redakcje, marki, firmy, uczelnie, miasta, WSZYSCY!

ZOBACZ OKŁADKI >>>

Która "wariacja" na temat okładki podoba się Wam najbardziej?

PC

Więcej o: