Gwiazda "M jak Miłość" po 4 latach wraca do serialu. Na pewno namiesza w życiu Andrzeja i Magdy. Będziecie zaskoczeni

Fani "M jak miłość" doskonale pamiętają postać Jolanty Kaczmarek. Po czterech latach nieobecności odtwórczyni tej roli Monika Krzywkowska wraca na plan.

Ta informacja może ucieszyć wielu fanów "M jak miłość". Do obsady serialu wraca Monika Krzywkowska. Aktorka oficjalnie potwierdziła te informacje. Nie znamy jeszcze daty premiery pierwszego odcinka z jej udziałem, ale możemy być pewni, że postać Jolanty Kaczmarek po 4 latach znowu pojawi się na ekranie.

Powrót Jolanty może dużo zamieszczać w życiu bohaterów. Kobieta jest kuzynką Adama Wernera. Swego czasu próbowała za wszelką cenę uwieść Andrzeja Budzyńskiego, który obecnie jest w szczęśliwym związku z Magdą.

Aktorka cieszy się z powrotu na plan "M jak miłość".

To bardzo miłe zaskoczenie, że ten wątek jest jeszcze do wykorzystania. Jakiś czas temu produkcja serialu odezwała się do agencji, która się mną opiekuje i zapytano, czy mam czas, by wrócić na plan. Odpowiedziałam, że chętnie! Bardzo się cieszę, że wracam do ukochanego serialu Polaków! - wyznała w rozmowie z "SE".

My również cieszymy się, że Jolanta Kaczmarek wraca do pracy w serialu. Powodem jej zniknięcia z anteny była ciężka choroba. Kobieta wygrała walkę z rakiem i wraca do pracy. Oprócz "M jak miłość" będziemy mogli ją oglądać również w innym serialu. Aktorka pojawi się w nowym sezonie "Drugiej szansy".

Cieszycie się z powrotu Joli?

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.