Kurdej-Szatan mówi o Telekamerze. Ale za serce chwyta coś innego. Taki prezent od męża to chyba marzenie każdej kobiety

Barbara Kurdej-Szatan otrzymała Złotą Telekamerę. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, jakie emocje jej towarzyszyły, gdy odbierała nagrodę. Zdradziła też, jaki prezent dostała od męża. Można się rozmarzyć!

Barbara Kurdej-Szatan w poniedziałkowy wieczór otrzymała Złotą Telekamerę (aby ją zdobyć, trzeba mieć na koncie trzy statuetki; za rok taką nagrodę odbierze Martyna Wojciechowska).

Wiedziałam o tym, że wyjdę po tę Telekamerę na scenę, ale tak czy siak to są zawsze tak ogromne emocje, kiedy się wychodzi, ma się coś pięknie powiedzieć do ludzi... Śmieję się, że ta Złota Telekamera mówi: "Pani już dziękujemy" - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.
 

 Aktorce na gali towarzyszył mąż. W wywiadzie z nami Kurdej-Szatan zdradziła, co ostatnio dostała od ukochanego. Uwaga, kobiety! Można się rozmarzyć... :)

To jest prezent poniekąd urodzinowy, ale też na Walentynki. Nagrał utwór dla mnie, przepiękną balladę. Słuchałam jej na Instagramie i od razu miałam tysiące wiadomości: "Co to za utwór, gdzie go można znaleźć, jaki piękny...". W Walentynki jest premiera. Oczywiście łza zakręciła się w oku - dodała.

Całość wywiadu obejrzycie w załączonym materiale wideo.

JT