To pierwsze oficjalne wyjście Boczarskiej od czasu porodu. Wygląda świetnie! Zwróćcie też uwagę na jej brzuch

Magdalena Boczarska została mamą pod koniec grudnia i do tej pory unikała wystąpień publicznych. Na gali Bestsellery Empiku 2017 zaprezentowała się bardzo dobrze.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami 17 grudnia 2017 roku. Aktorka skupiła się na macierzyństwie. Teraz pierwszy raz od porodu zdecydowała się na oficjalne wyjście. Młoda mama zaskoczyła nas swoim wyglądem. Pozując na ściance, promieniała.

Gdybyśmy nie wiedzieli, że aktorka jest matką kilkumiesięcznego dziecka, nigdy byśmy jej o to nie posądzili. Boczarska wygląda tak, jak przed ciążą. Jest zadbana, świeża i dziewczęca. Upięte w kok włosy odsłoniły wypoczętą twarz. A figura? Spodnie z wysokim stanem ujawniły płaski brzuch.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Magdalena Boczarska miała na sobie czerwone, skórzane rurki. Zakładając takie spodnie aktorka udowodniła nam, że jej figura wróciła już do stanu sprzed ciąży. Do wyrazistego dołu dobrała czarną luźną bluzkę bez dekoltu i czarne zamszowe kozaki.

Podczas gali towarzyszył jej panter ubrany w skórzaną ramoneskę. Młodzi rodzice zaprezentowali się wręcz młodzieżowo. Może chcieli zaakcentować w ten sposób pierwsze wspólne wyjście od dawna i oderwać się od domowych obowiązków?

Boczarska cały czas udowadnia nam, że jest normalną, fajną mamą. Oby tak dalej!

PC

Więcej o: