Aneta Zając gorzko o relacjach z Krawczykiem: Brak porozumienia niszczy wszystko. Została też zapytana o alimenty

Aneta Zając rzadko mówi o relacjach z byłym partnerem i ojcem swoich synów, Mikołajem Krawczykiem. Wyjątkowo wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z "Fleszem".

Aneta Zając sporadycznie komentuje swoje relacje z Mikołajem Krawczykiem, jednak pod koniec minionego roku zamieściła na Instagramie gorzki wpis adresowany do "drogiego ojca". Wynikało z niego, że adresat wiadomości zabrał dzieci na święta i uniemożliwił im kontakt z matką. Choć nie padło nazwisko aktora, pojawiły się domysły, że to o nim pisze Zając.Teraz aktorka komentuje swój niejasny wpis w rozmowie z "Fleszem", choć nadal nie wymienia byłego partnera z nazwiska.  

Brak porozumienia niszczy wszystko. Nie powinno tak być. Wierzę, że dorośli ludzie są w stanie dogadać się w każdej sytuacji. Wystarczą chęci. Ale chęci po obu stronach. 

Równie wymijająco Zając odpowiada na pytanie o alimenty, których Krawczyk rzekomo nie płaci tyle, ile powinien. 

Działanie krzywdzące matkę uderza bezpośrednio również w dzieci. Zachowanie, które z premedytacją ma wyrządzić szkodę drugiej osobie, jest niezgodne z moją naturą, dlatego tak trudno mi je pojąć. Zawsze wierzyłam, że ludzie są z natury dobrzy i dbają o swoich bliskich, wspierają się nawzajem, bez względu na koleje losu.

Zając i Krawczyk poznali się na planie "Pierwszej miłości", a następnie doczekali dwójki dzieci, Rafała i Michała. Aktor jednak wkrótce po narodzinach bliźniaków odszedł do Agnieszki Włodarczyk.

WJ

Więcej o:
Komentarze (28)
Aneta Zając gorzko o relacjach z Krawczykiem: Brak porozumienia niszczy wszystko
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 25

  To że Krawczyk miga się od płacenia alimentów zasadzonych przez Sad i celowo nie przestrzega decyzji Sadu na temat opieki nad dziećmi tylko żeby zrobić na złość Zajac mnie nie dziwi bo to był zawsze kawał g..a i zero moralne. Ale to, że Sylwia Juszczak, sama matka otrzymujaca alimenty na dziecko POMAGA MU UKRYWAĆ DOCHODY po to żeby nie płacił zasadzonych alimentów to mi się w głowie nie mieści. Jak jedna kobieta i matka może coś takiego robić drugiej kobiecie w takiej samej sytuacji??? Jakim dnem moralnym trzeba być, żeby pozbawiać matkę, która tak samo jak ona polega na alimentach dochodu na dzieci (i to dwójkę wymagajacych rehabilitacji)!!!

 • Barbara Kowalik

  Oceniono 27 razy 17

  Taki tatus powinien byc szykanowany w srodowisku albo na tyle dogadac sie z matką dzieci zeby nie musiala narzekac. Odpowiedzialnosc i honor na pierwszym miejscu - panowie tatusiowie.

 • Gość: Nik

  Oceniono 15 razy 13

  Być dorosłym to nie znaczy być dojrzałym. Niestety w większości związków które się rozpadają jest to widoczne. Jest to bardzo przykre w szczególności gdyż w grę wchodzą jeszcze dzieci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  Na alimenty go nie stać ale na zakup x littów alkoholu (i to nie taniego, co widać na zdjęciach paparazzi sprzed ostatniej Wigilii) to go stać? Dno.

 • Gość: bodo

  Oceniono 13 razy 11

  Zawsze wyglądał jak ciota.

 • elenem

  Oceniono 12 razy 8

  Aneta .... nigdy nie uzyskasz porozumienia z osobą o Zlej woli ! Brak inteligencji i dobrych checi weryfikuje wszystko. Jedynym ratunkiem jest zerwanie kontaków i odebranie panu praw rodzicielskich. a to bywa trudne. Dlatego trzeba w zyciu uwazać... na to z kim sie wiązemy i mamy dzieci.

 • Gość: Ida

  Oceniono 9 razy 3

  Ja tylko chcę przypomnieć, że pan Krawczyk zostawił Anetę Zająć gdy ta była w ciąży. Nie jak to teraz piszą tabloidy, że po narodzinach dzieci. Doskonale pamiętam jak obnosił się ze swoją wielką miłością do Włodarczyk gdy Zając chodziła jeszcze z brzuchem. Więc jakim on jest członkiem? Ona w ciąży, a on nie szczędził jej w tym szczególnym czasie stresu i opowiadał razem z Agnieszką jak to się kochają. Rozumiem, że różnie w życiu się układa ale uważam, że warto się zachowywać w miarę przyzwoicie.

 • Gość: gość

  0

  Pani Aneto jest pani piękną kobietą i fajna życzę powodzenia pozdrawiam

 • Gość: gościowa

  Oceniono 4 razy 0

  To jak te dzieci się w końcu nazywają? Kiedyś mówili, że Gerwazy i coś tam a teraz Rafał i Michał?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX