Kożuchowska zdradziła, co się wydarzy w nowym sezonie "Drugiej szansy". "Za mną dużo mocnych scen"

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o ciekawym wątku w 5-tym sezonie serialu "Druga Szansa". To będzie mocny głos w dyskusji na temat skandali seksualnych i akcji #MeToo. "Za mną dużo mocnych scen" - mówiła w wywiadzie.

Już niedługo na antenie TVN-u będziemy mogli oglądać nowe odcinki serialu o pełnym zwrotów akcji życiu Moniki Boreckiej pt. "Druga Szansa". Postać grana przez Małgorzatę Kożuchowską w nowym sezonie podejmie nową pracę i tym samym wpadnie w sam środek medialnego skandalu. W życiu prywatnym też nie będzie jej lekko, bo prawdopodobnie stanie się ofiarą przemocy na tle seksualnym.

Producenci zdecydowali się poruszyć trudne tematy molestowania i przemocy seksualnej nie bez powodu. Kożuchowska w kilku słowach zapowiedziała, że nowy sezon ma skłonić widzów do myślenia i prowokować do dyskusji. 

Dość ciekawe jest to, że najpierw zapadła decyzja, żeby sezon piąty poruszał temat całej akcji #MeToo i skandalu, który jest z tym związany, a dopiero potem ten skandal ujrzał światło dzienne, więc kolejność była odwrotna niż można by się tego spodziewać. Nie poszliśmy na fali czegoś czym zaczyna żyć świat, tylko najpierw powstał ten temat, a dopiero potem tak się złożyło, że tajemnica poliszynela wyszła na jaw. Bo to przecież nie było coś o czym nikt nie wiedział, raczej wszyscy wiedzieli, ale zamiatali to pod dywan – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Party.pl.

Akcja #MeToo to ruch, który zapoczątkowała Alyssa Milano, żeby unaocznić ogromną skalę problemu, jakim jest molestowanie seksualne. Tysiące osób na całym świecie używają tego hasztagu żeby przyznać się, że były ofiarami przemocy na tle seksualnym.

Kożuchowska ma nadzieję, że serial trafi do widzów dosłownie i w przenośni.

Mam nadzieję, że ten sezon będzie głosem w dyskusji, będziemy oczekiwali od naszych widzów odzewu i zabrania głosu, zdania w tej bardzo trudnej sprawie. O tym będziemy rozmawiać, opowiadać.

Aktorka zaznaczyła, że wątki nie będą układać się stereotypowo.

Chciałabym jednak uprzedzić, że nie dzielimy tego świata, nie segregujemy, nie szufladkujemy go na świat męski – ten zły i przemocowy oraz świat kobiecy który jest wrażliwy, piękny, subtelny i od "A do Z" dobry, bo pokazujemy różne oblicza mężczyzn i kobiet, które wbrew pozorom nie zawsze bywają solidarne i wspierające się nawzajem tak jak chcielibyśmy to widzieć w życiu.

Kożuchowska dała nam do zrozumienia, że na ekranie zobaczymy mocne sceny.

Jestem mniej więcej w połowie nagrywania tego sezonu, więc za mną już bardzo dużo bardzo mocnych scen, które myślę zapamiętam do końca życia, jestem bardzo ciekawa tego efektu na ekranie, więc będę oglądała razem z Państwem, jak zwykle czekając na was Instagramie czy Facebooku.

Na koniec rozmowy z portalem "Party.pl" Aktorka po raz kolejny podkreśliła, że 5 sezon ma być dla widzów czymś więcej niż tylko rozrywką. 

Bądźcie z nami, bo jestem pewna, że będziemy mówili o rzeczach bardzo ważnych – podsumowała Małgorzata Kożuchowska.

Więcej o nowym sezonie "Drugiej Szansy" pisaliśmy TUTAJ. Słowa Małgorzaty Kożuchowskiej sprawiły, że nie możemy doczekać się premiery. Jesteśmy bardzo ciekawi, co wydarzy się w życiu Boreckiej i jej ekranowych towarzyszy.

PC

Więcej o:
Komentarze (3)
"Druga szansa". Nowy sezon tuż, tuż! Kożuchowska zdradziła, co się wydarzy. "Za mną dużo mocnych scen"
Zaloguj się
 • zdzirson

  Oceniono 3 razy 1

  Jezuniu, jaka ta kobita jest mdła.

 • Gość: Ala

  Oceniono 2 razy 0

  Aktorka jednej miny

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Nie oglądam i nie żałuje. Ile razy w życiu można być zgwałconym? Teraz może będzie miała z tego bliźniaki, a za trzecim razem trojaczki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX