Honorata Skarbek na rajskich wakacjach. Ale i tak wszyscy patrzą na jej nową figurę! Fani podzieleni. "Widać, że brzuch nie twój"

Honorata Skarbek przebywa na bajkowych wakacjach. Na Instagramie na bieżąco zdaje z nich relację. Dzięki temu możemy podziwiać nie tylko piękne widoki, ale również i nową, rewelacyjną figurę piosenkarki.

Honorata Skarbek kilka dni temu wyleciała z Polski, żeby odpocząć i złapać trochę słońca. Jej fani nie mogą narzekać, bowiem piosenkarka regularnie publikuje zdjęcia i nagrania ze swoich rajskich wakacji na Seszelach. Piękne plaże, lazurowa woda, lokalne przysmaki i dużo słońca. Fani piosenkarki jednak bardziej niż na zapierające dech w piersiach widoki, zwrócili uwagę przede wszystkim na nową, szczuplejszą figurę Honoraty Skarbek.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Pod wakacyjnymi zdjęciami artystki posypały się komplementy od zachwyconych internautów. Wśród licznych pozytywnych komentarzy znalazły się i takie, w których sugerowano, że nowa figura piosenkarki... to zasługa Photoshopa.

Od razu widać, że brzuch nie twój.
Ponoć trzy kliknięcia w Photoshopie.
Widać, że przerobiony w takiej aplikacji na iPhone'a.

No cóż, Honorata Skarbek często publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoich intensywnych treningów. Widać, że jej nowa figura to efekt regularnych ćwiczeń. Naszym zdaniem godne naśladowania. Brawo!

embed

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.