Znana aktorka i popularny muzyk są parą! TE zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

To już pewne. Dakota Johnson i Chris Martin są parą. Ich najnowsze wspólne zdjęcia nie pozostawiają złudzeń.

Plotki o tym, że Dakota Johnson i Chris Martin spotykają się pojawiły się w listopadzie 2017 roku. Kilka dni temu para została sfotografowana na plaży w Malibu. Ich czułościom nie było końca. Nieustannie się przytulali i patrzyli sobie czule w oczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Serwis US Weekly w grudniu zeszłego roku cytował osoby z otoczenia pary, które już wtedy potwierdzały związek aktorki i muzyka.

Chris i Dakota spotykają się, bez żadnych wątpliwości. Coraz lepiej się poznają i dobrze się ze sobą czują - zdradzał informator portalu.

Z kolei świadek widział ich w Izraelu na koncercie Nicka Cave'a. Potem cała trójka udała się na kolację do restauracji Yam Sheva w Herzliya.

Przyszyli i byli bardzo, bardzo mili. Co za niespodzianka! Siedzieli z Nickiem Cave'em. Nie całowali się ani nie trzymali za ręce czy coś w tym rodzaju. Zamówili jakieś przystawki i coś do jedzenia - relacjonował informator serwisu.

Inna osoba widziała ich wcześniej w Sushi Parku w Los Angeles.

Chris i Dakota weszli razem i usiedli przy stole dla dwóch osób w samym kącie. Wyglądali na niezwykle szczęśliwych i natychmiast zaczęli rozmawiać. Ona wypytywała go o pracę i różne projekty. Opowiadała też, co robi i pytała go, co o tym myśli. Oboje zdawali się szanować swoje opinie. Chris był bardzo uroczy, jego twarz jaśniała, kiedy do niej mówił. Zanucił coś i zapytał, co ona o tym sądzi. Byli zalotni i przez cały czas się uśmiechali. Na koniec podziękowali szefowi kuchni - opowiadał.

W listopadzie 2017 roku temu Dakota Johnson widziana była na koncercie Coldplay w BuenosAires 

Chris Martin wcześniej związany był z Gwyneth Paltrow, z którą ma 13-letnią córkę i 11-letniego syna. Po rozstaniu z żoną widywano go m. in. z Jennifer Lawrence i Annabelle Wallis.

AG