Mateusz Banasiuk PIERWSZY RAZ o ojcostwie. Te słowa rozczulą każdego. "Ja miałem teraz bardzo trudny okres"

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska niedawno zostali rodzicami. Teraz młody tata pierwszy raz opowiedział o swojej nowej życiowej roli.

Pod koniec zeszłego roku aktor, Mateusz Banasiuk i jego partnerka, Magdalena Boczarska doczekali się syna. Młoda mama niechętnie dzieli się życiem prywatnym, ale tata podczas premiery nowej sztuki, w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział, jak się czuje po przyjściu na świat swojego pierwszego dziecka.

Dziennikarka na wstępie pogratulowała mu i zadała kilka pytań:

Powiedz, jakie to uczucie, czy jesteś dumny? Czy jesteś szczęśliwy i czy się wysypiasz?
Jest super, cieszę się przede wszystkim, że synek jest zdrowy - aktor dumnie odpowiedział.

Magdalena Boczarska, Mateusz BanasiukMagdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk Kapif

Wyznał również, że nie jest łatwo, bo bardzo dużo się dzieje. Zaznaczył, że sztuka, nad którą pracował w ostatnim czasie, była jedną z najtrudniejszych w jego życiu.

Ja miałem teraz bardzo trudny okres. Spędziliśmy bardzo dużo czasu w teatrze, przygotowując tę sztukę “Seks, Miłość i Podatki”. To chyba najtrudniejsza materia, z jaką było mi pracować.

Mateusz Banasiuk wyznał też, że nie jest łatwo godzić tak absorbującą pracę z domowymi obowiązkami, ale obydwie kwestie są dla niego ważne i nie zaniedbuje żadnej z nich.

Na szczęście moja dziewczyna to rozumie. To nie jest tak, że zaniedbuje którąkolwiek z przestrzeni w moim życiu. Staram się o wszystko dbać. W takim okresie jak ten organizm łapie inne obroty. Na adrenalinie trochę się pracuje i nie czuć tego zmęczenia. Człowiek jest trochę zmęczony: wory pod oczami, chudy, wysuszony, ALE JEST ENERGIA!

Rzeczywiście po Mateuszu widać, że schudł, ale czuć od niego bardzo dużo pozytywnej energii i radości. Wygląda na to, że mężczyzna w roli ojca spełnia się tak dobrze, jak w zawodzie aktora.

Teraz dla mnie odpoczynek i wypoczynek jest bardzo ważny. Kiedy wracam do domu, chce spędzić czas z Magdą i z synkiem - mówił w rozmowie z dziennikarką.

Jesteśmy pod wrażeniem postawy Banasiuka. Potrafi znaleźć czas i siłę nie tylko do pracy, ale i przede wszystkim dla rodziny. To godne podziwu i trudne do osiągnięcia, zwłaszcza, gdy ma się tak zajmujący fach, a w domu malutkie dziecko.

A wy co myślicie o Banasiuku w roli ojca?
PC