Selena Gomez przestała obserwować na Insta prawie 300 osób. To nie wszystko. Dostrzegliśmy coś więcej

Fani zauważyli, że coś dziwnego stało się z Instagramem Seleny Gomez. Piosenkarka przestała obserwować prawie 300 profili, w tym swoich przyjaciół, i zmieniła ikonkę na... zdjęcie swojej mamy.

Selena Gomez niezmiennie od 2 lat jest osobą, która ma największą liczbę obserwujących na Instagramie. Piosenkarka zostawia daleko w tyle nawet uzależnione od mediów społecznościowych Kardashianki i ma w tej chwili 132 miliony obserwatorów.

embed

Jednak kolejny raz Selena zrobiła na Instagramie coś, co zdziwiło jej rzeszę obserwatorów. Po tym jak miesiąc temu zmieniła ustawienia konta na prywatne (co jest dosyć dziwne, biorąc pod uwagę, że obserwuje ją połowa portalu), teraz drastycznie ucięła liczbę obserwowanych przez siebie osób. Wcześniej śledziła 316 profili, teraz uchowało się zaledwie 37

Przestała obserwować Demi [Lovato], Camilę [Cabello], wszystkich swoich przyjaciół, obsadę serialu "13 powodów" [Gomez jest jego producentką - przyp. red], ekipę "Czarodziejów z Waverly Place" i wiele innych. Co się dzieje?! - piszą użytkownicy Twittera.

Wśród szczęśliwców znalazło się m.in. 12 kont fanów Seleny, UNICEF, Taylor Swift, Jessica Alba, Amy Schumer, kilka marek i projektantów, głównie tych, z którymi współpracuje. Co ciekawe, wśród tych osób nie ma Justina Biebera. Skąd teraz Selena będzie wiedziała, że jej ukochany sprzedaje kolejny obraz?

 

Niestety nie do końca wiadomo, co stoi za decyzją Seleny. Zapewne nie są to kłótnie, ponieważ Lovato i Gomez nadal nawzajem lajkują i komentują swoje zdjęcia. Jednak jak podaje "Marie Clare", piosenkarka nawet nie ma hasła do swojego konta, a wszystkie treści wrzuca za nią asystentka. Może to oznaczać, że zmniejszenie liczby obserwowanych profili nie było decyzją personalną, tylko biznesową, jako część strategii Gomez jako marki. 

W jednym z poprzednich wywiadów Selena mówiła, że nie czuje się dobrze, mając tak dużą liczbę obserwatorów i Instagram ją przytłaczał.

Jak tylko zostałam osobą z największą liczbą obserwujących na Instagramie, trochę spanikowałam. Stało się to dla mnie bardzo pochłaniające. Właśnie z tą myślą budziłam się i chodziłam spać. Byłam uzależniona i czułam, że widzę rzeczy, których nie chciałam zobaczyć, jakby ktoś wkładał w moją głowę rzeczy, które mnie nie obchodzą. Zawsze czułam się jak g*wno przeglądając Instagrama. Właśnie dlatego trochę go pomijam - powiedziała.
 

Selena zmieniła też ikonkę na Instagramie - zamiast standardowe selfie ma zdjęcie swojej matki. Myślimy, że może to jej sposób na wyciągnięcie ręki na zgodę po awanturze o Justina, po której matka Seleny trafiła do szpitala? A może po prostu odcina się od wszystkich, którzy nie akceptują jej związku?

embed

OG