Hakerzy wrzucili na profilu Gomez zdjęcia nagiego Biebera. On chwilę później pokazał nietypowe nagranie. To nie mógł być przypadek

Selena Gomez starała się szybko zażegnać kryzys w mediach społecznościowych, zdejmując nieprzyzwoity post z sieci. Internet jednak nie zapomina.

Selena Gomez i Justin Bieber niegdyś tworzyli parę, której losy śledziły miliony nastolatków na całym świecie. Ich rozstanie wstrząsnęło światem show-biznesu, bo dla wielu byli oni parą idealną.

Piosenkarka od wielu miesięcy jest związana z piosenkarzem The Weeknd, ale niektórzy wciąż lubią powracać wspomnieniami do czasów, gdy była jeszcze dziewczyną Biebera. Kto? Na przykład hackerzy, którzy w poniedziałek na Instagramie Gomez udostępnili w ramach żartu zdjęcie piosenkarza. I to całkiem nagiego! 

Wpis na Instagramie Seleny Gomez szybko został zdjęty z sieciWpis na Instagramie Seleny Gomez szybko został zdjęty z sieci | Screen z Instagram.com/selenagomez

Piosenkarka zareagowała bardzo szybko, ale nie na tyle szybko, by sytuacja nie została dostrzeżona przez internautów, a co za tym idzie - media. Po kilku minutach zdjęcia już nie było, ale zrzut postu nadal krąży po sieci.

Choć ani Selena, ani Justin nie skomentowali zajścia, można przypuszczać, że piosenkarz nie był szczęśliwy z takiego obrotu spraw. Niektórzy twierdzą, że wideo, które udostępnił chwilę później na InstaStory może być właśnie odpowiedzią na sztucznie wywołaną aferę. Widać na nim smutnego Biebera, który wpatruje się beznamiętnie w kamerę.

ZOBACZ ZDJĘCIE >>>>

Czyżby chciał dać wszystkim znać, że już widział post swojej byłej i że ma dość gierek? A może to znak do samej Seleny?

Zobacz wideo

MK