Uśmiechnięty Tajner na Gali Mistrzów Sportu z młodszą o 37 lat partnerką. Spójrzcie tylko na jej odważną kreację

Apoloniusz Tajner pojawił się na Gali Mistrzów Sportu w towarzystwie swojej pięknej, młodszej partnerki. Para chętnie pozowała fotoreporterom, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy.

Apoloniusza Tajnera, który jest prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, nie mogło zabraknąć na sobotniej Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego. Były trener skoczków narciarskich i ojciec sukcesów Adama Małysza pojawił się w towarzystwie swojej młodszej o 37 lat partnerki.

Izabela Podolec tego wieczoru błyszczała, dosłownie i w przenośni. Postawiła na czarną, rozkloszowaną sukienkę, która idealnie eksponowała jej największe atuty. Smaczku całej kreacji dodawały dodatki: kokarda podkreślająca szczupłą talię Podolec, efektowna kopertówka i srebrne szpilki. Apoloniusz Tajner postawił na elegancję, pojawiając się w czarnym garniturze i muszce pod kolor.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec nieczęsto bywają razem na salonach. Jednak gdy się już pojawią, chętnie pozują fotoreporterom, nie szczędząc sobie przy tym czułości. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia z październikowego pokazu kolekcji sportowej.

Tajner i jego młoda partnerka poznali się w 2009 roku. Pierwszy raz oficjalnie pokazali się podczas Turnieju Czterech Skoczni na przełomie 2013 i 2014 roku. W styczniu 2016 pojawili się razem na Balu Mistrzów Sportu. Ich relacja ze względu na dużą różnicę wieku od samego początku budzi wiele kontrowersji.

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.