Myślicie, że Lewandowska jest rekordzistką? Przebiła ją inna WAG! Tak wygląda MIESIĄC po porodzie

Aleksandra Kosecka wrzuciła zdjęcie, na którym jej figura w ogóle nie zdradza, że niedawno urodziła. Jednak nie jest ona wyjątkiem. Wiele znanych mam szybko wraca do formy, czym wywołują publiczną dyskusję i zazdrość. Zobaczcie, które jeszcze świeżo upieczone mamy kilka tygodni po porodzie zaprezentowały płaski brzuch.
Ola Kosecka Ola Kosecka Instagram.com/ mrskosa

Aleksandra Kosecka

Aleksandra Kosecka urodziła na początku grudnia. Szybko wróciła do pięknej figury, którą zaprezentowała na Instagramie. Trzeba przyznać, że pokonała wszystkie sławne mamy i jako pierwsza najwcześniej wróciła do dawnej sylwetki. Można tylko pozazdrościć!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Instagram Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

To była jedna z największych afer w polskim show-biznesie w 2017 roku. Annę Lewandowską zaatakowali nie tylko internauci, lecz także znane dziennikarki. Trenerce zarzucono, że nie mówi prawdy i wpędza w kompleksy młode matki.

Czy kiedy na takie zdjęcie patrzy normalna kobieta po porodzie, nie ćwicząca od dziecka zawodowo i nie mająca takich finansowych możliwości, to nie popada we frustrację i kompleksy, a także sama nie sabotuje poczucia własnej wartości? - pisali internauci.

Na nic były tłumaczenia, że Lewadowska jest sportowcem i ma inną przemianę materii.

Paulina Krupińska Paulina Krupińska AKPA

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska jest matką dwójki dzieci i dalej ma perfekcyjną sylwetkę. Gdy w 2015 roku urodziła córkę, Tosię, szybko wróciła na ścianki. Po trzech miesiącach prezentowała piękną figurę.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram/architettodellanotte

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec miesiąc po porodzie zaprezentowała świetną figurę w kusej mini i obcisłej bluzce. Kobiety nie uwierzyły, że to zdjęcie kobiety w połogu i nie powstrzymały się przed wyrażeniem swojej opinii. Zarzuciły nawet celebrytce, że wynajęła surogatkę, która urodziła Mię.

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed zszokowała fanki, gdy pierwsze zdjęcie po porodzie podpisała:

Do stanu 'sprzed' jeszcze długa droga ale nie poddajemy się - Work (out) in progressss.

Bowiem w ogóle nie było widać, że dopiero co została mamą syna Borysa. W jednym z późniejszych wywiadów przyznała, że to zasługa jej partnera, który jest trenerem personalnym.

Marcela Leszczak Marcela Leszczak Instagram/marcelamargerita

Marcela Leszczak

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska dołącza do grona mam, których wygląd miesiąc po porodzie może wzbudzać zazdrość. Szybko wróciła do szczupłej sylwetki, którą miała zanim urodziła Kornelkę.

Aleksandra Hamkało Aleksandra Hamkało Instagram.com/ nerd_gyal

Aleksandra Hamkało

Kolejną mamą, która już miesiąc po porodzie wróciła do dawnej formy, jest aktorka Aleksandra Hamkało. Świetny wygląd zawdzięcza diecie i ćwiczeniom.

Kogo jeszcze dodalibyście do tej listy?

Więcej o: