Aktorka "M jak miłość" rodzi lada moment. Czas ciąży upamiętniła w pięknej sesji zdjęciowej. "Magiczne"

Anna Gzyra niebawem zostanie matką. Na pamiątkę swojej ciąży wzięła udział w przepięknej sesji zdjęciowej.

Anna Gzyra znana szerszej publiczności z serialu "M jak miłość" prawdopodobnie jeszcze w tym roku urodzi syna. Aktorka zdecydowała się upamiętnić ważny dla niej czas ciąży i wzięła udział w sesji zdjęciowej.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Magiczny czas przedświąteczny wplótł się w moją sesję ciążową. Przytulnie, intymnie, delikatnie, radośnie. Sesja ciążowa jest niesamowitą pamiątką, na zawsze. Warto ten czas zamknąć na zdjęciu, jak cenną pamiątkę w szkatułce. Ja postawiłam na sesję rodzinną, na której jesteśmy wszyscy razem. Już wiem, że będę bardzo lubiła wracać do tych zdjęć - napisała Gzyra na Instagramie.

Za rodzinną sesję jest odpowiedzialne Studio Elefantti, które specjalizuje się w fotografii dziecięcej i ciążowej. Obserwatorki Gzyry doceniły efekty wspólnej pracy. 

Cudowne chwile uchwycone w fotografii, a cieszą bardzo.
Magiczne zdjęcie! Ta radość w oczach przyszłej mamy.
Przepiękna pamiątka.

Upamiętnianie ciąży na wszelakie sposoby stało się teraz bardzo modne. Najczęściej są to sesje ciążowe, na które decyduje się wiele gwiazd. Jednak nie wszystkie, bo Weronika Rosati wpadła na bardziej pomysłowe rozwiązanie

Anna Gzyra razem ze swoim mężem, Jakubem Augustynowiczem, ma już 7-letnią córkę Helenkę. Swoją drugą ciążę ogłosiła w dość spektakularny sposób na ściance podczas imprezy Plejady.

MT