Poznajecie tę uroczą blondynkę? Nam było ciężko! Podpowiadamy: to aktorka, która brała udział w "Azja Express"

Ostatnio gwiazdy coraz chętniej dzielą się swoimi zdjęciami z dzieciństwa. Teraz do tego grona dołączyła Maria Konarowska. I to w słusznym celu!

Maria Konarowska, bo to o niej mowa, jako aktorka najbardziej znana z serialu "Kopciuszek" oraz "Pierwsza miłość". Jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w pierwszej edycji "Azji Express" u boku przyjaciółki, Agnieszki Włodarczyk.

Teraz aktorka podzieliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa z okazji promocji wydarzenia "WF na Zimowym Narodowym", którego organizatorem jest Marcin Gortat i jego fundacja. Podczas imprezy, której zadaniem jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu, dzieciaki będą miały okazję spotkać się z gwiazdami polskiego show-biznesu, m.in. z Marią, Agnieszką Włodarczyk, Rafałem Maślakiem czy Martą Wierzbicką.

Bardzo się zmieniła, prawda? Nam było ciężko ją rozpoznać!

Maria KonarowskaMaria Konarowska materiały prasowe / Instagram.com/mariakonarowska

Maria Konarowska to jest córką Joanny Szczepkowskiej i aktora Mirosława Konarowskiego. Jej dziadkiem był także aktor, Andrzej Szczepkowski, a pradziadkiem znany pisarz, Jan Parandowski. Jej młodsza siostra, Hanna, również zajmuje się aktorstwem, skończyła nawet prestiżową szkołę Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Stanach Zjednoczonych.

OG

Więcej o: