Więcej dowodów już nie potrzeba. Kris Jenner się wygadała. Córki są w ciąży? "Tego kranu nie da się zakręcić"

Jednoczesna ciąża sióstr Kadashian oficjalnie nie została potwierdzona, jednak teraz już chyba nie ma żadnych wątpliwości, że słynna rodzina niedługo powiększy się o 3 nowych członków.

Jeśli chodzi o przecieki o siostrach Kardashian-Jenner to na Kris Jenner zawsze można liczyć. Podczas gdy Khloe Kardashian i Kylie Jenner nabrały wody w usta i o swoich ciążach mówić nie chcą, ich słynna mama raz po raz dawała do zrozumienia, że niedługo zostanie babcią nowych wnucząt. Teraz znów to zrobiła!

W najnowszym odcinku "Keeping Up with the Kardashians" celebrytki przy uroczystym posiłku z okazji Święta Dziękczynienia opowiadały sobie, za co są wdzięczne. Kris Jenner oczywiście jest wdzięczna za wnuki, których niedługo przybędzie.

Kiedyś modliłam się, by chociaż jedna z was miała dziecko, teraz czuje się jakby ktoś odkręcił kran, którego nie można zakręcić! - mówiła wzruszona Kris Jenner. - Fakt, że posiadam tyle wnuków jest najpiękniejszą rzeczą, jaka mogła mi się przydarzyć, to prawdziwy sens życia!
 

To już kolejny raz, gdy Kris Jenner publicznie dała do zrozumienia, że jej trzy córki spodziewają się dzieci. Na Instagramie umieściła zdjęci 9 kompletów piżam (dla 6 wnuków, które są na świecie i 3, które się dopiero na nim pojawią), które reklamodawca wysłał dla najmłodszych członków rodziny Kardashian-Jenner.

 

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.