Miley Cyrus jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości! TO zdjęcie wiele mówi

Miley Cyrus pochwaliła się zdjęciem, na którym pokazała, jak obchodzi Święto Dziękczynienia. Jednak fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

Miley Cyrus pokazała na Instagramie, jak obchodzi Święto Dziękczynienia. Piosenkarka przy okazji wyznała, że zaczęła właśnie świętować również swoje 25. urodziny. Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że fani dojrzeli na fotografii zaokrąglony brzuch gwiazdy. Od razu pojawiły się komentarze, sugerujące, że Miley Cyrus spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 

Większość fanów w swoich komentarzach złożyło życzenia urodzinowe solenizantce. Część jednak skupiła się na jej zaokrąglonym brzuchu.

Widać brzuch!
Ten brzuch na pewno nie jest od jedzenia świątecznego indyka. To ciążowy brzuch!
Jesteś w ciąży?
Pomyślałem, że jesteś w ciąży.

Miley Cyrus i jej wieloletni partner, Liam Hemsworth kilka miesięcy temu wzięli potajemnie ślub. Dopiero niedawno ta radosna nowina pojawiła się w mediach.

A co Wy myślicie o tym zdjęciu gwiazdy? Fani mają rację? A może to jednak tzw. ciąża spożywcza, wynikająca z przejedzenia się świątecznym indykiem?

AG

Więcej o:
Komentarze (6)
Miley Cyrus jest w ciąży? Fani nie mają wątpliwości! TO zdjęcie wiele mówi
Zaloguj się
  • aia7

    Oceniono 5 razy 1

    Żeby tylko dziecko było mądrzejsze od mamusi. Może ma w drzewie genealogicznym jakiegoś mądrego pradziadka czy prababcię i jest jeszcze dla niego nadzieja ....

  • Gość: hahaha

    Oceniono 3 razy 1

    naprawdę ?? szkoda że nie potrafią czytać ze zrozumieniem bo podpisała zdjęcie hashtag #baby :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX