"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof się wyprowadził! Widzowie zwrócili się przeciwko Paulinie: Żałosna i bezczelna

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Krzysztof wyprowadził się od Pauliny. Fani programu nie kryją swoich negatywnych odczuć w stosunku do kobiety.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" poruszył widzów. W poniedziałkowym odcinku doszło do poważnej kłótni pomiędzy Pauliną i Krzyśkiem, która zakończyła się wyprowadzką mężczyzny. Choć początkowo fani programu współczuli kobiecie wyboru męża, tak po tym odcinku zwrócili się przeciwko Paulinie. Nie podoba im się jej zachowanie i to, jak traktuje Krzyśka.

Ślub od pierwszego wejrzeniaŚlub od pierwszego wejrzenia Screen z Facebook.com/ slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Na oficjalnym profilu programu internauci zostawili wiele niemiłych słów pod adresem Pauliny. Ich zdaniem w ogóle nie nadaje się do eksperymentu i nie docenia tego, co robi dla niej mąż. A robi naprawdę wiele - zabiega o nią, kupuje kwiaty oraz przygotowuje posiłki. I nie otrzymuje za to nawet słowa "dziękuję", a jedynie słyszy pretensje.

Sama księżniczka nie wie, czego chce. Żałosna jest i to strasznie. Do programu weszła chyba po to, żeby zdobyć fejm, bo na pewno nie po to, żeby kogoś znaleźć.
Mi też szkoda chłopaka. Ona po prostu jest żałosna i bezczelna. Stara dzidzia piernik.
Ona jest okropna, święty by nie wytrzymał. On się tak stara, a ona wielka Pani.
Rozwydrzona panienka. Szczęśliwego związku raczej nie stworzy nigdy i z nikim.

Widzom bardzo nie spodobało się też to, że po przyjeździe do niej do domu, nie znalazła miejsca na jego rzeczy. Krzysiek nie miał nawet gdzie wypakować niezbędnych przedmiotów i wszystko trzymał w walizce. W sumie to nawet dobrze dla niego, bo po kłótni mógł szybko opuścić jej dom.

Ślub od pierwszego wejrzeniaŚlub od pierwszego wejrzenia Facebook.com/ slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Widać, że od początku nie ma dla niego miejsca u niej. Wszystko jej przeszkadza i widać, że dobrze jej być singielką.
Ja to bym ją do tej walizki spakował i wrzucił do Wisły... Masz Chłopie cierpliwość... - komentują wściekli internauci.

W następnym odcinku dowiemy się, czy małżonkowie się pogodzą. Kibicujecie im? Co myślicie o zachowaniu Pauliny?

AW

Więcej o: