"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof się wyprowadził! Widzowie zwrócili się przeciwko Paulinie: Żałosna i bezczelna

W ostatnim odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Krzysztof wyprowadził się od Pauliny. Fani programu nie kryją swoich negatywnych odczuć w stosunku do kobiety.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" poruszył widzów. W poniedziałkowym odcinku doszło do poważnej kłótni pomiędzy Pauliną i Krzyśkiem, która zakończyła się wyprowadzką mężczyzny. Choć początkowo fani programu współczuli kobiecie wyboru męża, tak po tym odcinku zwrócili się przeciwko Paulinie. Nie podoba im się jej zachowanie i to, jak traktuje Krzyśka.

Ślub od pierwszego wejrzeniaŚlub od pierwszego wejrzenia Screen z Facebook.com/ slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Na oficjalnym profilu programu internauci zostawili wiele niemiłych słów pod adresem Pauliny. Ich zdaniem w ogóle nie nadaje się do eksperymentu i nie docenia tego, co robi dla niej mąż. A robi naprawdę wiele - zabiega o nią, kupuje kwiaty oraz przygotowuje posiłki. I nie otrzymuje za to nawet słowa "dziękuję", a jedynie słyszy pretensje.

Sama księżniczka nie wie, czego chce. Żałosna jest i to strasznie. Do programu weszła chyba po to, żeby zdobyć fejm, bo na pewno nie po to, żeby kogoś znaleźć.
Mi też szkoda chłopaka. Ona po prostu jest żałosna i bezczelna. Stara dzidzia piernik.
Ona jest okropna, święty by nie wytrzymał. On się tak stara, a ona wielka Pani.
Rozwydrzona panienka. Szczęśliwego związku raczej nie stworzy nigdy i z nikim.

Widzom bardzo nie spodobało się też to, że po przyjeździe do niej do domu, nie znalazła miejsca na jego rzeczy. Krzysiek nie miał nawet gdzie wypakować niezbędnych przedmiotów i wszystko trzymał w walizce. W sumie to nawet dobrze dla niego, bo po kłótni mógł szybko opuścić jej dom.

Ślub od pierwszego wejrzeniaŚlub od pierwszego wejrzenia Facebook.com/ slubodpierwszegowejrzeniaTVN

Widać, że od początku nie ma dla niego miejsca u niej. Wszystko jej przeszkadza i widać, że dobrze jej być singielką.
Ja to bym ją do tej walizki spakował i wrzucił do Wisły... Masz Chłopie cierpliwość... - komentują wściekli internauci.

W następnym odcinku dowiemy się, czy małżonkowie się pogodzą. Kibicujecie im? Co myślicie o zachowaniu Pauliny?

AW

Więcej o:
Komentarze (44)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof się wyprowadził, widzowie wyzywają Paulinę: Stara dzidzia piernik!
Zaloguj się
 • Gość: psyche

  Oceniono 29 razy 27

  powinna być w szkole lekcja dobrego wychowania i kultury międzyludzkiej, potrafienia radzenia sobie w relacjach społecznych. ... zamiast 2 lekcji religii. Nowe pokolenie naprawdę jest w większości nieprzystosowane, wygodne, egoistyczne i nie potrafi nawiązać więzi z drugim człowiekiem.

 • Gość: Renia

  Oceniono 27 razy 23

  Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę... Co będzie następnym tematem kolejnego debilnego programu? Rozpisuję konkurs na najbardziej pojechane reality show! Moja propozycja: zapłodnienie od pierwszego zbliżenia :D

 • Gość: qasd

  Oceniono 18 razy 18

  jezeli nie wiesz jak sie zachowac to po prostu zachowuj sie przyzwoicie

 • Gość: thk

  Oceniono 25 razy 15

  w tamtej edycji podobna była natalia, ale Paulina przebiła ją stokrotnie. Naprawdę nie wiedziałem, ze istnieja takie toksyczne osoby, nawet jeżeli wiedziała, ze Krzysztof jej nie odpowiada to kultura wymagała zachowania się do końca eksperymentu z klasą. To nie wina tych co ją hejtują, to ona chyba miała swiadomość, że zachowuje sie po chamsku i bez kultury, i to wywoła hejt.

 • Gość: As

  Oceniono 15 razy 9

  Skąd to zdziwienie? Jakim trzeba być głupkiem żeby sądzić, że dobrego programu zgłosili się normalni ludzie?

 • Gość: londynczyk

  Oceniono 9 razy 7

  Ludzie to tylko telewizyjne show, od a do z wyreżyserowane by przyciągnąć was do telepudła i tłuc wam do łbów reklamy. Takie współczesne panem et circenses...

 • Gość: szok

  Oceniono 4 razy 4

  Telewizja już chyba niżej upaść nie może. Obejrzałam ten show nie wierząc, że to dzieje się naprawdę. Kto się zgłasza do takich programów to jedno, ale to co z tymi ludźmi robią pożal się boże "specjaliści", to już prawdziwy skandal. Dla oglądalności wszystko? Obrzydliwa, bezwzględna manipulacja uczuciami prostych, mało świadomych tego co z nimi się robi ludźmi. Czy pan psycholog, pani seksuolog i pan profesor nauk jakichś nie widzą jaką krzywdę robią uczestnikom? Ależ widzą,ale przecież im więcej kontrowersji im para bardziej niedopasowana tym lepiej dla oglądalności. Igrzyska muszą trwać. I te reakcje widzów, no dramat! Ludzie nawet nie są w stanie zrozumieć, że inteligentna kobieta ma prawo wymagać od partnera czegoś więcej niż bycia sympatycznym. Jak można było połączyć wykształconą, inteligentną kobietę z miłym, owszem ale prawdziwym, wulgarnym prostakiem? Rzeczywiście dziewczyna zachowuje się niegrzecznie wobec tego Krzysia, bo to nie on jest winien. Winna jest telewizja, że tak cynicznie bawi się ludźmi. I druga kontrowersyjna para - Ania i Grzegorz. Tutaj znów publiczność wylewa pomyje na Grzesia, a broni Ani. Jak można było sądzić, że Ania spodoba się temu sympatycznemu, przystojnemu chłopakowi? Naprawdę ktoś w to wierzył? Dlaczego chłopak nie mówi prawdy, że nie jest w stanie się zmusić do miłości? Ależ on to mówił! Tyle, że subtelnie, tak by dziewczynę chronić. A co robią "eksperci"? Otóż wmawiają chłopakowi, że ma się nie poddawać, że o uczucie trzeba walczyć, że ma próbować. Prosty chłopak poddaje się manipulacji. Próbuje, bo nacisk ze strony specjalistów, bo świadomość, że patrzy na niego ileś tam milionów ludzi, bo zwyczajnie nie wie jak się zachować. I jeszcze to wmawianie Ani, że coś z tego może być... Czy ci "specjaliści" nie mają świadomości, że dziewczyna z takiego upokorzenia może się nigdy nie podnieść? Owszem mają, ale program musi się oglądać... Koszmar, to naprawdę powinno być karalne. Świat oszalał.

 • Gość: Plotkarapl

  Oceniono 10 razy 4

  Tylko jedno przychodzi mi na myśl, to chyba znajomi albo siostra zgłosiła ją do programu. Ciekawe dlaczego.....? Kobieto facet jest zauroczony Tobą, dlugo był sam, można na prawde fajny zwiazek stworzyć, bo widać, ze mu zależy. Nauczmy sie nie popełniać błedu innych.... Ciesz sie, ze jest wesoły... Nie badz ksieżniczką, badź człowiekiem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX