"Za kogo wy nas macie?!". Widzowie oburzeni niespodziewanym zwrotem akcji w "Rolnik szuka żony"

Po niedzielnym odcinku programu "Rolnik szuka żony" na oficjalnym profilu produkcji zawrzało. Widzowie nie kryją swojego oburzenia decyzjami rolników i nieprzestrzeganiem regulaminu.

Czwarta edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Rolnicy dokonali wyborów, które nie do końca podobają się widzom. Swoim niezadowoleniem i opinią o ostatniej edycji show podzielili się na oficjalnym profilu na Facebooku. Komentarze są naprawdę mocne, a fani bardzo zdenerwowani. 

Rolnik szuka żony TVPRolnik szuka żony TVP fot.Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Ta edycja to naprawdę jeden wielki niewypał, więcej takich i program straci popularność.
Coś tu jest nie w porządku... Kłamstwa. Szkoda, że tak w oczach ludzi sobie zaszkodził ten program...
Proponuję nowy tytuł programu 'Rolnik szuka sławy!'.
Za kogo wy macie widzów? Za połmózgi? - piszą oburzeni.

Fanów zdenerwowało głównie to, że dwóch rolników nie wybrało żadnej kandydatki z tych, które zaprosili do domu. Piotr, pomimo tego, że w jego domu były trzy kobiety, pisał z czwartą. Kasia wysłała do niego list, ale wstydziła się kamer i nie wzięła udziału w programie. Pojawiła się wtedy, gdy z domu odeszły dwie kandydatki i została Monika. I oczywiście to ona została wybranką Piotra. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1

To, co zrobił Piotr, i że telewizja mu na to pozwoliła, to chyba trzeba sobie darować kolejną edycję, bo żal. Kpią sobie z widzów.
Nie ogarniam w ogóle zasad tego programu. Totalna pomyłka ta edycja. A w przypadku Piotra i tej kobiety to już całkiem nie... Wybiera 3 kobietki, w trakcie pojawia się kolejna i nagle totalne zauroczenie.

Podobnie postąpił rolnik Karol. Początkowo nie mógł zdecydować się, która z dziewczyn bardziej mu się podoba i wahał się pomiędzy Justyną a Sarą. Gdy wszystko wskazywało, że jednak uda mu się stworzyć związek z tą drugą, doszło do niespodziewanego zwrotu akcji i finalnie nie wybrał żadnej. Za to w niedzielę, 12.08 spotka Jagodę, która napisała do niego list, ale tak jak w przypadku dziewczyny Piotra, również nie pojawiła się przed kamerami.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1

Karol w następnym odcinku listy będzie przeglądał, no w porę i na czas. Największe rozczarowanie programu.
Karol rozczarował chyba najbardziej... Pierwsze wrażenie było tylko złudzeniem - nie okazał się jednak inteligentnym, dojrzałym facetem.
Jakaś ściema z tymi listami... Napisała, ale nie chciała wziąć udziału w programie, a panowie z braku laku... Współczuję tym 'zapasowym' kobietom - piszą fani programu.

Rzeczywiście, ta edycja mocno odbiegała od poprzednich. To rolnicy stawiali warunki i zmienili reguły, do których widzowie byli przyzwyczajeni. Jednak jeśli ich celem rzeczywiście było znalezienie miłości, to w przypadku Piotra, najwidoczniej się to udało.

AW

Więcej o:
Komentarze (21)
"Rolnik szuka żony 4". Widzowie oburzeni niespodziewanym zwrotem akcji. "Za kogo wy macie widzów?!"
Zaloguj się
 • Gość: nbvcx

  Oceniono 28 razy 18

  "Za kogo wy macie widzów? Za połmózgi? - piszą oburzeni."
  hahaha prawda boli?

 • wd_40

  Oceniono 20 razy 14

  Widzowie oburzeni na fb. Jakie programy tacy widzowie

 • norbertrabarbar

  Oceniono 14 razy 12

  Suweren żąda zmiany decyzji uczestników - w końcu ma większość parlamentarną!

 • popijajac_piwo

  Oceniono 13 razy 11

  Chleba i igrzysk! Wpuścić lwy!...

 • sjm.b

  Oceniono 11 razy 9

  Szanowna TVP proponuje obok programu "Rolnik szuka żony" stworzyć portal randkowy "Rolnik szuka żony" - kto chce anonimowo szukać drugiej połówki - niech szuka. Kto chce brać udział w programie i pokazać się niech w nim występuje i przestrzega regulaminu. Ta edycja to naprawdę porażka i widzowie mają naprawdę rację.

 • Gość: aza

  Oceniono 9 razy 9

  karol trageda.

 • Gość: Wnerwiony

  Oceniono 3 razy 3

  Zenada....z odcinka na odcinek coraz bardziej wnerwiaja ci wiejscy casanowi....trafila sie okazja to przebieraja w kobietach a wczesniej to pies z kulawa noga nie chcial na nich spojrzec....lamia regulamin to won z programu skoro nie potrafia sie dostosowac tylko odwala samowolke

 • rumcajs.ja

  Oceniono 5 razy 3

  jak kretyni wybierają laski z miasta to tak mają... bo ładna miastowa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX