Chodakowska wprowadziła na rynek dietetyczne batony. Lewandowska zareagowała natychmiast. Zajęło jej to... kilka minut

Ewa Chodakowska ogłosiła, że będzie sprzedawać dietetyczne batony. Anna Lewandowska zareagowała niemal natychmiast na tę wiadomość.

Ewa Chodakowska od kilku dni dawała znać fankom, że pracuje nad tajemniczym projektem. W końcu oficjalnie poinformowała, że w jej sklepie internetowym pojawiły się stworzone przez nią dietetyczne batony. Na Facebooku Chodakowskiej pojawił się plakat i opis reklamujący jej najnowszy produkt.

Przedstawiam Ci BE RAW. Zdrowe przekąski, które wzbogacą Twoje menu i Twój dzień. Znajdziesz w niej pyszne batony i kuleczki, wytwarzane w technologii RAW. Te pyszności to efekt wielomiesięcznej pracy, współpracy mojej i firmy Purella Food! Wszystko po to by mieć 100% pewności, że produkty, które wspólnie stworzyliśmy są najwyższej jakości, a jednocześnie wpiszą się w jadłospis osób aktywnych i dbających o zdrowe menu, nie będąc przy tym żadnym dietetycznym wyrzeczeniem - reklamuje Chodakowska.

Nie od dziś wiadomo, że zdrową żywność w swoim sklepie sprzedaje również Lewandowska. Zwłaszcza jej batony cieszą się wyjątkową popularnością. Trenerka zatem postanowiła przypomnieć, że już dawno, i jako pierwsza zapracowała na ten sukces.

Oferta @foods_by_ann stale się poszerza. Z myślą o Was. Wyszukuję nowe, ale sprawdzone i używane przeze mnie produkty. Nie bez przyczyny jako jedne z pierwszych produktów, które wprowadziłam były batony. Od dawna przygotowywałam je sama w domu, ponieważ jako sportowcy potrzebujemy dobrego i zdrowego zastrzyku energii - napisała Lewandowska.
 

Z opisów trenerek wygląda na to, że skład oraz smaki produktów są bardzo podobne. W zdrowej żywności bardzo często spotyka się wykorzystanie tych samych składników, więc nie powinno to szczególnie dziwić. 

Przypomnijmy, że niedawno Lewandowska opublikowała filmik z ćwiczeniami, który spotkał się z krytyką. Fanki zarzuciły jej, że źle wykonuje ćwiczenia i wygląda to niebezpiecznie. Wtedy Chodakowska bardzo szybko zareagowała i odpowiedziała swoim filmikiem...ona została pochwalona.

Trenerki często są ze sobą porównywane i uznawane za rywalki. Nieraz udowadniały, że nie ma między nimi konfliktu, i że nie czują, że są wzajemnym zagrożeniem. Teraz coś się zmieni?

MT