Teraz możecie sprawdzić, ile czasu potrzeba Kim Kardashian, żeby zarobiła waszą pensję. Uwaga: nie zdołujcie się

"You vs. The Kardashians" to nowy kalkulator w sieci, który prawdopodobnie zaraz zepsuje ci humor.

Rodzina Kardashianów nie kryje się ze swoim bogactwem. Patrząc na ich ubrania, domy czy samochody możemy średnio oszacować ich majątek. Teraz jest okazja, by sprawdzić, w jakim czasie są w stanie zarobić naszą pensję.

W kalkulatorze "You vs. The Kardashians" są do wyboru dwie waluty: funt szterling i dolar amerykański. Wystarczy przeliczyć swoją pensję na jedną z nich, wrzucić w kalkulator i zobaczyć wynik.Uwaga, bo będzie on prawdopodobnie dołujący. Obliczenia pokazują, ile w czasie godziny jest w stanie zarobić każdy członek rodziny Kardashianów. Ponoć najszybciej jest w stanie zarobić Kim, a najwolniej jej matka, Kris Jenner. Mimo wszystko nadal są w lepszej sytuacji od zwykłych śmiertelników. 

kalkulator 'You vs. The Kardashians'kalkulator 'You vs. The Kardashians' screen/missyempire.com

Rodzina zasłynęła dzięki programowi "Z kamerą u Kardashianów", który przynosi im największy zysk. Oczywiście dochodzi do tego reklamowanie swojego wizerunku, wypuszczanie kolejnych linii kosmetyków, wydawanie książek czy udział w sesjach zdjęciowych. Nadal jednak nie brzmi to jak ciężka praca.

Tutaj możecie sami sprawdzić, ile czasu zajmie Kim zarobienie waszej pensji, na którą wy pracujecie miesiąc. Prawdopodobnie w czasie, kiedy czytaliście ten tekst, Kardashianka już ma waszą wypłatę. 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.