Kaczorowska często zaliczała wpadki. Tym razem zachwyciła stylizacją. "Jedna z najlepszych, żeby nie napisać NAJLEPSZA"

Agnieszka Kaczorowska na gali "Lwice Biznesu" pojawiła się w pięknej stylizacji. Garnitur w kolorze fuksji wychwaliła Dorota Wróblewska.

Specjalistka kodu ubioru, Dorota Wróblewska ma w zwyczaju raczej krytykować, a nie chwalić kreacje gwiazd. Tym razem jednak skomplementowała ostatni strój Agnieszki Kaczorowskiej

Kaczorowska wzięła udział w wydarzeniu "Lwice Biznesu". Na tę okazję wybrała elegancki garnitur w kolorze fuksji, który zaprojektował Ignacy Stefaniuk. Spod marynarki z głębokim dekoltem wystawała czarna koronka. Tancerka zrezygnowała z biżuterii i jako dodatek wybrała tylko czarną geometryczną torebkę

Taki minimalistyczny zestaw bardzo spodobał się stylistce, która zaryzykowała stwierdzenie, że jest to najlepszy strój Kaczorowskiej. Pochwaliła krój i kolor garnituru.

Mniej znaczy więcej, zwłaszcza przy takiej urodzie. Dekolt wydłużył szyję i spowodował, że sylwetka jest bardziej smukła. Piękny kolor podkreślił urodę. Jedna z najlepszych, żeby nie napisać NAJLEPSZA STYLIZACJA AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ - napisała na swoim profilu. 

Producentka pokazów mody przypomniała też ważne zasady dotyczące ubioru. 

Warto pamiętać dwie zasady - nie warto się przebierać, ale warto postawić na klasyczne rozwiązania zwłaszcza wtedy, kiedy nie mamy co na siebie włożyć!

Jak najbardziej zgadzamy się z Wróblewską. Strój Kaczorowskiej sprawił, że wyglądała seksownie, ale z klasą. Brawo!

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.