Klara Lewandowska ma nowy wózek. To już 5 (!) w jej kolekcji. Cena? Pewnie się domyślacie

Anna Lewandowska pojawiła się na meczu Bayernu. Towarzyszyła jej córka Klara, która ma nowy wózek. To już kolejny w kolekcji.

Anna i Robert Lewandowscy dbają o wygodę swojej córki Klary. Dziewczynka ma 5 miesięcy i w tym czasie jeździła już w kilku wózkach. A jej kolekcja się powiększa. Na  meczu Bayernu Monachium przyjechała w nowym. Do zestawu, w którym znajduje się już szaro-biały model marki Emmaljunga za ok. 4 250 złotych, wózek ozdobiony rajskimi ptakami za ok. 7 000 złotych, czarna spacerówka marki Cybex ze złotymi skrzydłami za ok. 10 000 złotych i prezentu od tej marki (koszt to ok. 4 200 złotych) dołączył kolejny.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jest to model marki Cybex, która jak widać przypasowała Lewandowskim. Albo hojnie obdarowuje rodziców małej Klary i dba o dobrą promocję. Prawdopodobnie pochodzi on z kolekcji Butterfly a jego cena wynosi ponad 6 000 złotych. Trzeba przyznać, że marka jest dość popularna wśród polskich celebrytów i zachwala ją m.in. Paulina Krupińska, Rozalia Mancewicz i Natalia Siwiec. 

Nieźle się zaczyna. Ciekawe, czy Lewandowscy mają zasadę: jeden miesiąc życia córki - jeden wózek? Klarze jeszcze trochę zejdzie zanim zacznie chodzić i przestanie być wożona w gondolach i spacerówkach. Tak więc kolekcja jeszcze się powiększy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne modele.

AW