Ostałowska nie zamierza już dłużej czekać na łaskę. Aktorka komentuje: Nikogo nie prosiłam, aby Marta zniknęła z serialu!

Dominika Ostałowska ma dość czekania na powrót na plan "M jak miłość". Po ciężkich dla niej dwóch ostatnich latach ma na siebie nowy pomysł.

Dominika Ostałowska wciela się w rolę Marty Mostowiak w "M jak miłość" już od 2000 roku. Niestety, ostatnio coraz rzadziej można oglądać ją na ekranie. Aktorka w rozmowie z "Rewią" sama odniosło się się do ograniczania jej wątku w serialu.

W ostatnim roku miałam jedynie pięć dni zdjęciowych. Nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy pojawię się w serialu. Wydaje mi się, że sami scenarzyści mogą tego nie wiedzieć. Nikogo nie prosiłam, aby Marta zniknęła z serialu! - czytamy w "Rewii" słowa Ostałowskiej.

Według informatorów czasopisma Ostałowska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zmienić nie tylko swoje życie zawodowe.

Zamierza całkowicie zmienić swoje życie. Najpierw zapisać się na jogę, żeby zrzucić trochę kilogramów. Chce również znaleźć nową pracę w jakimś serialu. Nie zamierza już dłużej czekać na czyjąś łaskę - podaje w tygodniku znajoma aktorki.

Odzywaliśmy się do produkcji serialu, jednak nie udało nam się uzyskać komentarza.

MT

Więcej o: