"Botoks" w kinach dopiero w piątek, ale my już teraz mamy najzabawniejszą scenę filmu. Uśmiejecie się!

"Botoks" to najbardziej wyczekiwany film roku. Premiera filmu dopiero w piątek, ale już teraz możecie zobaczyć jedną z bardziej komicznych scen.

"Botoks" Patryka Vegi ma premierę w najbliższy piątek, czyli 29 września. Mieliśmy okazję zobaczyć już kilka zwiastunów filmu. Najnowszy trailer skupia się na humorze, którego nie zabrakło w najnowszym hicie Vegi.

Widzowie nie będą bombardowani tylko czarnym humorem i dramatycznymi scenami ze szpitala. Zobaczą też zabawne sceny, które rozładują mroczne napięcie.

Ogólnie odnoszę wrażenie, że postacie męskie w tym filmie są bardziej komiczne i nieco przez Patryka obśmiane” – stwierdza Katarzyna Warnke.

Chociaż film nie pojawił się jeszcze w kinach, ma już swoją kultową scenę z prezerwatywami. Tutaj dokładnie widać, że Vega komicznie przedstawił męskich bohaterów. Przyznają to sami aktorzy.

Pierwszy raz w karierze dostałem stricte komediową rolę. Sceny z moim udziałem pokazują damsko-męskie relacje w krzywym zwierciadle, w sytuacjach, które w ogóle nie powinny mieć miejsca” – dodaje Piotr Stramowski.

A Wy czekacie na premierę filmu?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.