Łapanowski wybiera się w podróż poślubną. I to nietypową! Państwo młodzi nie będą tam sami

Grzegorz Łapanowski pod koniec sierpnia ożenił się z ukochaną Magdą. Pod koniec października małżonkowie pojadą w podróż poślubną. Nie będą tam sami.

Grzegorz Łapanowski, znany przede wszystkim jako prowadzący show "Top Chef", pod koniec sierpnia powiedział sakramentalne "tak". Jego wybranką jest 25-letnia Magdalena Święciaszek. Państwo młodzi radosną nowinę przekazali na swoich profilach na Instagramie.

 

Ślub miał miejsce w podwarszawskim Ołtarzewie, zaś wesele w Dworze Many w Tarczynie. Czy zmiana stanu cywilnego zmieniła coś w życiu kucharza? 

Jest zupełnie inaczej. Zupełnie nowe życie, ale dobre. Zaraz mam 34 lata. Mając 34 lata, można już powoli zacząć mądrzeć i dojrzewać. Tak, to dobry wiek, aby zacząć dojrzewać - powiedział w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. 

Łapanowski jest pewny, że z żoną połączyła go relacja przez żołądek do serca.

Poznaliśmy się w kuchni i oboje gotujemy. Myślę, że taka relacja ma dużo pozytywnych aspektów, bo przynajmniej w domu nareszcie jest co jeść - zażartował. 

Teraz przyszedł czas na planowanie podróży poślubnej. Małżonkowie pod koniec października wyruszą do Wietnamu. Nie byłoby w tym nic nietypowego, gdyby nie to, że nie będą tam sami. Zabierają ze sobą znajomych.

Odpoczniemy co najmniej dwa tygodnie, pojedziemy ze znajomymi prawdopodobnie do Wietnamu, wtedy będzie czas, aby odetchnąć. Teraz jeszcze koncentrujemy się na pracy - dodał. 

Oryginalnie, prawda? 

JT

Więcej o: