Taylor Swift wyśmiała Katy Perry i Calvina Harrisa w nowym klipie. Oni obejrzeli go razem, a potem zrobiono im to zdjęcie. Taylor się wkurzy

Taylor Swift ma długą listę wrogów, a większość z nich wyśmiała w swoim najnowszym teledysku. Katy Perry i Calvin Harris chyba niespecjalnie się przejęli, ale mieli za to wspólny temat do rozmów po VMA.

Premiera najnowszego teledysku Taylor Swift "Look What You Made Me To" odbyła się w minioną niedzielę podczas gali MTV Video Music Awards. Piosenkarka okazję wybrała świetną, zważywszy, że na imprezie pojawiły się co najmniej dwie osoby obśmiane przez nią w nowym klipie: były chłopak Calvin Harris i ex-przyjaciółka - Katy Perry. Choć kamera nie uchwyciła ich reakcji bezpośrednio po obejrzeniu dzieła Taylor, to ich zachowanie na after party mówi wszystko. Nie dość, że spędzili wieczór razem, to dobry humor ich nie opuszczał.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

W końcu nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg.

embed

Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

wj

Więcej o:
Komentarze (7)
Taylor Swift wyśmiała Katy Perry i Calvina Harrisa w nowym klipie. Oni obejrzeli go razem, a potem zrobiono im to zdjęcie. Taylor się wkurzy
Zaloguj się
 • Gość: Lala

  Oceniono 12 razy 4

  Katy perry zachowała się wobec Taylor bardzo słabo więc się nie dziwię, że "obśmiewa" ją w piosence. Katy powinna się chociaż trochę wstydzić a nie uśmiechać się radośnie.

 • Gość: .

  Oceniono 4 razy 2

  Przecież to jest na after party. Ludzie upewnijcie się co wstawiacie.

 • Gość: Len

  Oceniono 7 razy 1

  Po Calvinie widać smutek. Może żałuje. Katy jest zażenowana, pewnie myślała, że dowaliła Taylor, swoim Swish Swish, a tu wypadła cienko . Mowy ciała nie oszukasz.

 • Gość: Bianka

  Oceniono 16 razy 0

  No i prawidłowo! Niby dlaczego mieliby się przejmować jakąś płytką i infantylną kretynką która całą swoją karierę opiera na 3 rzeczach: zgrywaniu ofiary, wypasionych teledyskach które mają odwracać uwagę od płytkiego tekstu i jej przeciętnego głosu oraz sprzedawaniu własnej prywatności? W założeniu, że jej kariera się utrzyma do tego czasu a ludzie nie przejrzą na oczy, za 10 lat kolejna piosenka o Katy Perry i wszystkich jej eksach! Niech ten pustak w końcu dorośnie.

 • Gość: marta

  Oceniono 26 razy -6

  Matko jedyna, ta dziewczyna jest skrajnie rozhisteryzowana i niedojrzala.... Wiecznie jęczeć kto co jej zrobił. Co za smutek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX