Nowy teledysk Katy Perry, a w nim... Dobrze widzicie, TO POLSKA!

Tego jeszcze nie było! Katy Perry w swoim najnowszym teledysku do piosenki "Swish Swish" pokazała całemu światu Stadion Narodowy.

Katy Perry właśnie udostępniła w sieci swój najnowszy teledysk. Już w pierwszych sekundach niespodziewanie możemy podziwiać kadr z Warszawy, a dokładnie Stadion Narodowy, widziany z lotu ptaka. Prawda, że to bardzo miły polski akcent? Fani z Polski od razu rozpoznali znajome rejony. Ich zaskoczenie przeplatało się z radością.

 

„Swish Swish” nagrany został w duecie z Nicki Minaj. To już kolejny singiel promujący piątą płytę Katy Perry „Witness”. Co ciekawe, piosenka uznawana jest przez fanów piosenkarki za jej odpowiedź na konflikt z koleżanką z branży czyli Taylor Swift.

embed

Cały teledysk nawiązuje do konwencji z hitowego filmu "Kosmiczny mecz". To właśnie na warszawskim stadionie odbywa się fikcyjny mecz gwiazd, który możemy zobaczyć w klipie. Piosenkarka wcieliła się w nim w rolę koszykarki. Zaś Nicki Minaj zagrała rolę gorącej cheerleaderki. Klip dopiero dzisiaj trafił do sieci, a już ma ponad milion wyświetleń.

Jak myślicie, skąd pomysł, żeby to właśnie Stadion Narodowy zagrał w teledysku Katy Perry? Czyżby była to zapowiedź zbliżającego się koncertu piosenkarki w Warszawie? Tak czy siak, jest to na pewno bardzo miły ukłon w stronę Polski. Koniecznie zobaczcie klip!

AG

Katarzyna Warnke na imprezie "La Manii". Chyba pomyliła eventy...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.