Ciężarna Weronika Rosati na zakupach. Gdzie się wybrała? To doskonałe miejsce dla każdej młodej mamy (i nie tylko!)

Weronika Rosati doskonale wie, jak ważne jest zdrowe odżywanie w ciąży. Aktorka stawia więc na świeże produkty z bazarku, na którym została przyłapana przez fotoreporterów.

Weronika Rosati, odkąd zaszła w ciążę, zdecydowanie zwolniła tempo. Na razie nie pracuje i zdecydowanie rzadziej niż kiedyś bywa na ściankach. Aktorka skupia się teraz na intensywnych przygotowaniach do przyjścia na świat pierwszego dziecka, które jest owocem jej związku z Robertem Śmigielskim. Gwiazda niedawno została przyłapana przez paparazzi na jednym z warszawskich bazarków, gdzie kupowała zdrowe jedzenie, przede wszystkim warzywa i owoce. Widać, że Rosati ma pełną świadomość, jak ważne w ciąży jest racjonalne odżywianie i dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Zdecydowanie pochwalamy taką postawę! Warto brać z niej przykład.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Weronika Rosati w stanie błogosławionym pozostała wierna swojemu stylowi. Aktorka na bazarek wybrała się w dość luźnej sukience w stylu boho, pod którą widać było już mocno zaokrąglony brzuch. Do tego dobrała beżowe botki na obcasie. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie! Ciąża zdecydowanie jej służy. 

AG

Zobacz wideo
Więcej o: