Joanna Przetakiewicz chciała zabłysnąć konturowaniem. Na konferencji "Azji Express" było dobrze, wieczorem dużo gorzej

Joanna Przetakiewicz pojawiła się wczoraj na dwóch imprezach. Na konferencji "Azji Express" wyglądała przyzwoicie, jednak wieczorem podczas seansu, zorganizowanego przez jej markę "La Mania", jej makijaż przeistoczył się w coś bardzo dziwnego.

Joanna Przetakiewicz miała wczoraj wyjątkowo pracowity dzień. Rano konferencja programu "Azja Express", wieczorem zaś kino letnie, zorganizowane w centrum Warszawy przez markę "La Mania", której Przetakiewicz jest założycielką. Już od samego rana celebrytka chwaliła się swoim pracochłonnym konturowaniem, które wykonała makijażystka. Na konferencji "Azja Express" projektantka wyglądała bardzo dobrze. Potem było gorzej.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Kapif.pl, AKPA

Gdy pojawiła się wieczorem na imprezie zorganizowanej przez "La Manię", dosłownie błysnęła na ściance. Co wydarzyło się w trakcie tych kilku godzin? Jej czoło i policzki wyglądały jak sypnięte mąką. Pomarańczowy cień wokół oczu kompletnie nie pasował do jej intensywnej opalenizny i jasnych, błękitnych oczu. Całość wyglądała mało korzystnie.

Co wywołało taki efekt? Czarny strój czy poprawki makijażu po konferencji? Może po prostu flesz z aparatów?

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.