Kinga Rusin chwali się coraz bardziej umięśnionym ciałem. "Sześciopak zarysowany"

Kinga Rusin opublikowała ostatnio zdjęcie, które u mężczyzn może powodować szybsze bicie serca, a u kobiet zazdrość. Wiedzieliście, że jest tak umięśniona?

Kinga Rusin na co dzień nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Prezenterka "Dzień dobry TVN" postanowiła więc podładować akumulatory. Od jakiegoś czasu wypoczywa na rajskich wakacjach w Portugalii. Fani gwiazdy mogą być zadowoleni, gdyż Rusin na bieżąco zdaje im relację ze swojego wypoczynku. Tym razem opublikowała odważne zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej wytrenowane ciało, wyeksponowane w białym bikini. Obok fotografii widniało przesłanie:

Nie widzę nic złego w dbaniu o siebie. Zwłaszcza jeśli jest to przemyślane i zdrowe, a przede wszystkim naturalne. Chodzenie na skróty może na chwilę poprawić samopoczucie, ale nie zagwarantuje trwałych i pozytywnych zmian w naszej świadomości. Troszczmy się o siebie! Naturalnie!

Przy okazji oczywiście nie obyło się bez reklamy naturalnych kosmetyków marki Rusin.

 

Jej zdjęcie od razu podbiło serca fanów. Internauci przede wszystkim zwrócili uwagę na wytrenowane, delikatnie umięśnione ciało prezenterki.

Sześciopak zarysowany.
Jest forma.
Piękna figura.
Ciało 20-latki.

Czy Kinga Rusin wygląda na 46 lat? Jak Wam się podoba jej figura? Jest HOT?

AG

Kinga Rusin przeżyła wakacje marzeń. Jest tylko jedno "ale". "Moje dzieci mówią, że ja szybko umrę"