Kinga Rusin chwali się coraz bardziej umięśnionym ciałem. "Sześciopak zarysowany"

Kinga Rusin opublikowała ostatnio zdjęcie, które u mężczyzn może powodować szybsze bicie serca, a u kobiet zazdrość. Wiedzieliście, że jest tak umięśniona?

Kinga Rusin na co dzień nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Prezenterka "Dzień dobry TVN" postanowiła więc podładować akumulatory. Od jakiegoś czasu wypoczywa na rajskich wakacjach w Portugalii. Fani gwiazdy mogą być zadowoleni, gdyż Rusin na bieżąco zdaje im relację ze swojego wypoczynku. Tym razem opublikowała odważne zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej wytrenowane ciało, wyeksponowane w białym bikini. Obok fotografii widniało przesłanie:

Nie widzę nic złego w dbaniu o siebie. Zwłaszcza jeśli jest to przemyślane i zdrowe, a przede wszystkim naturalne. Chodzenie na skróty może na chwilę poprawić samopoczucie, ale nie zagwarantuje trwałych i pozytywnych zmian w naszej świadomości. Troszczmy się o siebie! Naturalnie!

Przy okazji oczywiście nie obyło się bez reklamy naturalnych kosmetyków marki Rusin.

Jej zdjęcie od razu podbiło serca fanów. Internauci przede wszystkim zwrócili uwagę na wytrenowane, delikatnie umięśnione ciało prezenterki.

Sześciopak zarysowany.
Jest forma.
Piękna figura.
Ciało 20-latki.

Czy Kinga Rusin wygląda na 46 lat? Jak Wam się podoba jej figura? Jest HOT?

AG

Kinga Rusin przeżyła wakacje marzeń. Jest tylko jedno "ale". "Moje dzieci mówią, że ja szybko umrę"

Więcej o:
Komentarze (44)
Kinga Rusin chwali się coraz bardziej umięśnionym ciałem. "Sześciopak zarysowany"
Zaloguj się
 • Gość: Effka

  Oceniono 17 razy 17

  Same pozytywne komentarze... hahahaha. Spróbujcie napisać negatywny komentarz, w godzinę później wylatujecie z jej Instagrama i tym sposobem żaden inny nie-uwielbiający Kini komentarz więcej się nie pojawi. Ot i cała prawda o jej wielbicielach.

 • Gość: Anna

  Oceniono 11 razy 9

  Dzień bez osoby Rusin na wszystkich portalach to dzień stracony.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  nie lubie jej

 • Gość: Karol

  Oceniono 19 razy 7

  Kiedyś miała tylko obrzydliwe męskie nogi, zwłaszcza łydki. Teraz ma też obrzydliwy brzuch i twarz. Zero kobiecości, wygląda jak trans.

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Wydawało by się, że osiągnęła wszystko i jest kobietą spełnioną...a tu proszę, mimo wszystko kompleksy i niska samoocena " ludzie! patrzcie i podziwiajcie mój wygląd".

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Ohydne cielsko, nawet photoshop nie pomoże a co dopiero to "naturalne" bez atestów badziewie , które nosi nazwę hahahahaaa Pat &Rub

 • Gość: 46

  Oceniono 5 razy 5

  Jestem jej równolatką, ale sylwetkę mam o niebo lepszą od niej.

 • psi_zgryz

  Oceniono 4 razy 4

  Ona jest rąbnięta. Jak ją zobaczycie to bez zwłoki dzwońcie po karetke. Wydaje jej się, że złapała Pana Boga za nogi. Już nie jednemu tak się wydawało. A swoim szczęsciem to trzeba się cieszyć po cichu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX