Nowy zwiastun "Botoksu" Patryka Vegi SZOKUJE. To cios w polską służbę zdrowia [WIDEO]

W sieci pojawił się oficjalny, kinowy zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi, "Botoks".

"Botoks" to najnowszy film Patryka Vegi, obsadzony gwiazdami takimi, jak Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Grażyna Szapołowska, Sebastian Fabijański czy Katarzyna Warnke. Jak zapewnia producent, to "bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia". Sam Vega mówi, że będzie to jego najmocniejsze dzieło.

Wczoraj, we czwartek, w sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu. Patrząc na to wideo, trudno się z Vegą nie zgodzić. W "Botoksie" nie zabraknie drastycznych scen i czarnego humoru.

Film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędziłem kilka miesięcy i myślę, że po raz pierwszy służba zdrowia zostanie pokazana tak mocno  - powiedział Patryk Vega w rozmowie z TeleMagazynem.

Premiera filmu już 29. września tego roku. Wybierzecie się do kin?

embed

MM

Więcej o:
Komentarze (22)
"Botoks" - zwiastun filmu Patryka Vegi. To cios w polską służbę zdrowia
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 8

  Jak slysze "ku..." co drugie słowo, to od razu odechciewa mi sie ogladania. Prawda jest taka, że polskim reżyserom wydaje się, że im wiecej przekleństw w filmie tym fajniejszy on jest. Nieważne, że fabuła nie trzyma się kupy, jest 10 "ku..." na minutę, to ludzie pewnie i tak pójda do kin...

 • Gość: Magda

  Oceniono 18 razy 6

  Lekarze głownie nastawieni są na zarobek. Widziałeś lekarza, który jeździ fiatem ? Sa opryskliwi, nieempatyczni, zbywają pacjenta, bo w ich mniemaniu zawraca dupę. A potem sa zesrani, że ten film to nie serial z Leśnej Góry.

 • Gość: Arka

  Oceniono 18 razy 6

  To cała prawda, tylko ta cała świta boi sie światła dziennego. Koncerny farmaceutyczne to samo bagno.

 • Gość: Jakub Miros

  Oceniono 4 razy 2

  Zacznijmy od faktu, że tak skrajne przedstawienie lekarzy jest po prostu nielogiczne. Nie jestem lekarzem, ale zdaje sobie sprawę z tego jak powstają leki. Nie jest to proces jak pokazany w zwiastunie. Aby lek wszedł do sprzedaży musi minąć długa i bardzo skomplikowana pod wzgledem naukowym jak i prawnym dorga. To nie jest tak, że wraz z kilkoma znajomymi zrobię "lek" w piwnicy z mąki i jajek... ich produkcja i wymyślenie jest skomplikowane i czasochłonne. W dodatku należy powiedzieć o etyce lekarskiej. Nie możemy mieszać kilku czarnych owiec z całą masa świetnych polskich lekarzy i specjalistów.

 • Gość: jelonek

  0

  było grubo w zwiastunie, okazało się jeszcze grubiej w filmie, kto był ten wie ;)

 • Franciszek Koper

  0

  Botoks (2017) film dostępny w kinach i Internecie ;)

  Link: cinema-hd.pl/botoks-caly-film/

 • Gość: Michał

  0

  Czy ten presudo rezyser zawarł w tym filmie również lekarzy, którzy poświęcaja życie innym ludziom ? Juz mamy ministra, kóry jednym "gwoździem" zmniejszył ilość transplantacji o kilkadziesiąt procent ! Gdyby skupił się na firmach farmaceutycznych ok, ale po co pokazuję w tak skrajnym świetle lekarzy generalizując. Ciemna masa, która to obejrzy jeszcze chętniej zacznie kupować "leki" w biedronce bo nie będzie ufać lekarzom. Ale co tam, do tego kilka "kur.." , "chu" i film sprzedaj się za miliony....

 • Gość: Czarek

  0

  Film nie musi być ugrzeczniony, żeby był dobry i ja myślę, że tym razem tak będzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX