Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą?! Magazyn "Star" opublikował ich dwuznaczne zdjęcia. Coś tu nie gra

"Leo DiCaprio nadal kocha Kate Winslet" - doniósł amerykański magazyn "Star". Aby potwierdzić te doniesienia, opublikował 15 dwuznacznych zdjęć pary.

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet są parą - taka wiadomość obiegła ostatnio zagraniczne i polskie media. Na dowód tego magazyn "Star" opublikował ich wspólne zdjęcia z wakacji we Francji. Na dołączonych fotografiach "para" obejmuje się i czule rozmawia. 

Leo żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał. Pomyślał wtedy, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział, i nadal tak uważa - powiedział informator "Star Magazine".

Według magazynu, DiCaprio spotykał się z jedna modelką za drugą, jednak żadna z nich nie nawiązała z nim intelektualnej więzi, jaką miał z Kate Winslet. 

Pytanie, ile w tym prawdy? Naszym zdaniem niewiele. 

Nie od dziś wiadomo, że Leo i Kate przyjaźnią się od lat. Wspólne wakacje, a przy tym kilka przyjacielskich gestów - czy to nie za szybko, by wysnuwać takie wnioski? Ponadto Winslet od prawie pięciu lat jest szczęśliwą żoną Neda Rocknrolla. Naszym zdaniem w powyższych doniesieniach ewidentnie... coś nie gra.

A wy, co o tym myślicie?

Czy Leonardo DiCaprio musiał zginąć na Titanicu? Kate Winslet WRESZCIE odpowiedziała na nurtujące fanów pytanie

MM