Historia zdjęcia Filipa Chajzera ma ciąg dalszy. Chodzi o zbiórkę na Powstańców Warszawskich. "Stanąłeś na wysokości zadania"

Filip Chajzer z kolegami odtworzył zdjęcie sprzed 25 lat. Miał na nim koszulkę marki Sharp. Za "reklamę" poprosił firmę o wpłatę pieniędzy na Powstańców. Spełnili jego prośbę.

Filip Chajzer ostatnio zobaczył swoje zdjęcie z dzieciństwa na wystawie z okazji 40-lecia dzielnicy Ursynów. Postanowił z kolegami dokładnie odtworzyć fotografię z dawnych lat. Pozował na niej w koszulce marki Sharp. Pod zdjęciem napisał

Sharp, lokowanie macie za freeko. Ile przelewacie na Powstańców? ;)

Dziś obchodzimy 73. rocznicę Powstania Warszawskiego. Z okazji święta, firma poczuła się zobowiązana spełnić prośbę dziennikarza. Chajzer opublikował dziś zdjęcie, na którym razem z dyrektorem firmy trzyma czek na 10 tys. złotych. Sharp pieniądze te przeznaczył na zbiórkę na Powstańców. Po uzyskaniu 5000 polubień, mieli wpłacić kolejne 5 tys. złotych.

Pamiętacie moje zdjęcie z 1992 roku? Tak - na zakończenie roku szkolnego wybrałem się w odświętnej koszulce SHARP. Pod rekonstrukcją foty napisałem, że lokowanie jest za free, ale kasa na Powstańców byłaby wskazana! Oto i ona! 10000 PLN od Sharp Home Poland. Szef marki Sharp AGD w Polsce Andrzej Krop (na zdjęciu) obiecał jeszcze 5000 PLN na konto Powstańców jeśli ten post polubi 5000 osób. Da się zrobić?

Nikogo nie powinno zdziwić, że cel został osiągnięty w rekordowym czasie pięciu minut. 

5000 w 5 minut... Mamy to - napisał Chajzer. 

Pod wpisem pojawiają się głosy uznania zarówno dla dziennikarza, jak i firmy, która wsparła szczytny cel. 

Niech inni biorą z Pana przykład.
Gdzie pan Bóg nie może, to Filipa Chajzera pośle.
Świetne. Sharpie, stanąłeś na wysokości zadania.
Brawo Wy, brawo My - pisali internauci. 

To pocieszające, że w słusznej sprawie wszyscy Polacy potrafią razem dążyć do celu. Pamiętajcie również o minucie ciszy o godzinie 17, którą uczcimy pamięć o Powstańcach. 

Anna Lucińska odchodzi z TVP. Tylko u nas mówi o nowym projekcie

SW

Więcej o:
Komentarze (3)
Filip Chajzer zbiera pieniądze na Powstańców Warszawskich
Zaloguj się
 • Gość: K

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Filipie, ma Pan moje uznanie i pelen szacun. Do tego serca otwartego na drugiego czlowieka trzeba czasami dodac odrobine marketingu i psychologii - taki dzis swiat. Miedzy wronami trzeba krakac jak i one;)
  Zaluje, ze w moim dziecinstwie nie moglam nawet z daleka ogladac czegos, co na wolnym rynku nadal dziala i funkcjonuje, zeby moc powolac sie na ten rodzaj faktycznej i emocjonalnej wiezi. Jesli tylko inni moga, chyle czolo. Oby jak najwiecej.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Dziękuje , że Panu się chcę pomagać słabszym, a w tym przypadku zasłużonym dla Ojczyzny w czasach tak strasznych.Dzisiaj łatwo jest przyznawać sobie nagrody, medale za rzeczy mało istotne w porównaniu do tamtych lat , a zapomnieć o biednych schorowanych ludziach

 • Gość: mg

  Oceniono 1 raz 1

  mimo tego, że niektórym pan się opatrzył, znudził itd..potrafi pan ze swojej popularności zrobić coś dobrego..szczere wyrazy sympatii

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX