Weronika Rosati w ciąży na Instagramie wygląda przepięknie. Ale spójrzcie na zdjęcia paparazzi. Różnica jest ogromna!

Weronika Rosati pochwaliła się ostatnio ślicznym zdjęciem na Instagramie, na którym widać jej ciążowy brzuszek. Fotki zrobione przez paparazzi pokazują zupełnie coś innego - aktorka jest blada, zmęczona i wygląda, jakby nie była w dobrej formie.

Weronika Rosati jest w ciąży z Robertem Śmigielskim. Informację najpierw potwierdziła menedżerka aktorki, a potem sama zainteresowana, zamieszczając zdjęcie ciężarnej Elizabeth Taylor

Kilka dni później Rosati publicznie pochwaliła się ciążowym brzuszkiem przy okazji polskiej premiery filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet". 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Od tego czasu publikuje coraz więcej zdjęć na Instagramie, na których widać, że spodziewa się dziecka. Ostatnim z nich zachwycili się fani. Nic dziwnego, Weronika prezentuje się na nim bardzo dziewczęco, świeżo i kwitnąco. 

 
Szczęście widać w oczach! 
Wyglądasz zjawiskowo!
Piękna przyszła mama - piszą komentatorzy.

Trudno się nie zgodzić. Patrząc jednak na nowe zdjęcia paparazzi, można odnieść wrażenie, że Instagram zdecydowanie różni się od rzeczywistości. Rosati ze swoim partnerem ostatnio zatrzymali się na chwilę w restauracji. Aktorka miała zmęczoną, bladą twarz i chyba nie była w dobrej formie...

Przypomnijmy, że Weronika chce ponoć pracować na planie tak długo, jak pozwoli jej zdrowie. A może czas na trochę odpoczynku?

Zobacz wideo

jt

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.