Joanna Krupa i jej kreacja z ogromnym dekoltem. Tak przyszła na przyjęcie z książęcą parą. Wypadało? Zdania podzielone

Joanna Krupa miała okazję gościć na przyjęciu z księżną Kate i księciem Williamem. Modelka zaprezentowała się w eleganckiej, ale też bardzo odważnej kreacji.

Pierwszy dzień wizyty książęcej pary w Polsce zakończył się przyjęciem w Łazienkach Królewskich. Wśród zaproszonych gości znalazł się Dawid Woliński, który zabrał ze sobą Joannę Krupę

Modelka zdecydowanie wyróżniła się stylizacją. Krupa postawiła na elegancką, ale bardzo odważną suknię polskiej marki Just Paul. Jasna kreacja wyeksponowała jej biust i podkreśliła wszystkie kobiece atuty. Na Instagramie pochwaliła się, że do całości dobrała brylanty od M&M Gold. Wiemy też, że czerwona torebka to projekt marki Patrizia Pepe, a szpilki - Jimmy Choo.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni zachwycali się seksownym strojem Joanny:

Blond piękność w tej sukni wyglądała jak księżniczka. Dekolt odsłonił jej ramiona i podkreślił subtelną opaleniznę. Śliczny makijaż i elegancko rzucone na jedno ramię włosy - czytamy na Daily Mail. 

Inni zarzucali gwieździe zbyt odważny strój: 

Suknia pani Joanny piękna, ale zupełnie nie na kolację z parą książęcą - napisała jedna z obserwatorek na instagramowym profilu Dawida Wolińskiego. 

A wy co sądzicie? 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.