Uczestniczki "Projektu Lady" zabrały głos w sprawie kontrowersyjnego eksperymentu. Rozwinęła się prawdziwa dyskusja!

"Projekt Lady". Uczestniczki programu bronią kontrowersyjnego eksperymentu przeprowadzonego przez Tatianę Mindewicz-Puacz.

Ostatni odcinek "Projektu Lady" wzbudził ogromne emocje. Uczestniczki programu zostały poddane kontrowersyjnemu eksperymentowi, w którym studenci z uczelni Collegium Civitas zostali poproszeni o ocenę dziewczyn na podstawie ich zdjęć. Wiele z nich musiało zmierzyć się z bardzo bolesnymi opiniami.

"Wulgarna, tandetna laska", "towar wielokrotnie macany staje się nieatrakcyjny", "czy ona pracuje jako prostytutka?" - usłyszała o sobie Julia.
"Wulgarna", "wygląda na agresywną" - czytała o sobie Daria.

Projekt Lady odcinek 4.Projekt Lady odcinek 4. Screen z TVN/X-News

Widzowie byli zbulwersowani tym pomysłem. Większość zarzucała Tatianie Mindewicz-Puacz bezpodstawne upokorzenie dziewczyn na oczach tysięcy ludzi przed telewizorami. Jak się okazuje, uczestniczki są innego zdania. Pod jednym z postów na Facebooku rozwinęła się na ten temat prawdziwa dyskusja.

Dziewczyny, może my się wypowiemy ? Bo już ręce opadają... - rozpoczęła Roksana.
Nie pozwolimy, by ktokolwiek obrażał naszą kochaną Panią Tatianę - wtórowała Daria.

No i zaczęło się. 

Co to ma być za pierdzi*enie o Marynie? Sonda miała pokazać, jak widzą nas inni i pokazała, a nie urazić, obrazić. A tu (...) wielka afera i jazda na panią Tatianę, a ja nie rozumiem, o co? Ta kobieta otworzyła nam oczy, że wygląd ma znaczenie i jak nas widzą, tak nas piszą. Wspierała nas i wspiera do dziś. Więc proszę nie siać niepotrzebnego zamieszania, jeśli się nie zna i się nie widziało, a swoje pięć groszy wsadza tam, gdzie nie trzeba! - rozpisała się Karolina "Brigitt".
Ja jutro wypowiem się na ten temat na żywo w "DD TVN" i powiem, co o tym myślę, bo to właśnie od czasu sondy zmieniłam styl!!! - dodała Julia.

Projekt Lady. Odcinek 4.Projekt Lady. Odcinek 4. BARTOSZ KRUPA/TVN/X-News

Na siłę szukają skandalu tam, gdzie go nie ma. Eksperyment był bardzo potrzebny, otworzył nam oczy i faktycznie dzięki niemu zaczęłyśmy bardziej zwracać uwagę na nasz wizerunek. Pani Tatiana jest cudowną kobietą, nie pozwolimy powiedzieć złego słowa - kontynuowała Paulina.

A wy co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.