Małgorzata Rozenek, Wesołowscy, a nawet blogerki! Tłumy gwiazd na przyjęciu u ambasadora USA

We wtorek ambasador USA w Polsce wydał uroczysty bankiet z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości. Zaproszono wielu znamienitych gości ze świata polityki oraz duże grono gwiazd.

Huczne obchody 4. lipca to amerykańska tradycja, którą w Polsce kultywują kolejni ambasadorowie, jednak tegoroczne był naprawdę wyjątkowe. Na przyjęciu w amerykańskiej ambasadzie zjawili się nie tylko politycy czy dziennikarze, lecz także wiele gwiazd. 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z PRZYJĘCIA >>>

Paul W. Jones, ambasador USA, i jego żona zaprosili na ten wieczór m in. Małgorzatę Rozenek z synami i mężem Radosławem Majdanem, Kubę i Agnieszkę Wesołowskich, Monikę Olejnik, Agnieszkę Włodarczyk czy Marię Sadowską. Stawili się także blogerzy (np. LittleMoonster96 czy Macademian Girl) oraz gwiazdy show TVN - Mateusz Maga z "Top Model" czy zwycięzca "Bitwy o dom" Łukasz Durajski.

Przyjęcie odbywało się Rezydencji Ambasadora w Warszawie. Serwowano m.in. hamburgery i pizzę. Nie zabrakło też wielkiego tortu w kolorach amerykańskiej flagi. Punktem kulminacyjnym imprez był tradycyjnie pokaz sztucznych ogni.

Błaszczykowski stawia na rap, a Lewandowski... Tego piłkarze słuchają przed meczem. Wybór Milika Was powali!

ZI

Więcej o: