Mateusz Maga

Mateusz Maga

Mateusz Maga jest polskim modelem. Stał się znany za sprawą udziału w programie dającym szanse na zrobienie kariery młodym modelkom i modelom – „Top Model”. W styczniu 2017 roku w sieci pojawił się jego pierwszy utwór „First Kiss”, z którym Mateusz planował wystąpić na konkursie Eurowizji.

Imię i nazwisko: Mateusz Maga
Wiek: 25 lat
Zawód: model
Facebook: facebook.com/MateuszMaga/
Instagram: @mateuszmaga

Kim jest Mateusz Maga?

Mateusz Maga pochodzi z miejscowości Jarosław. Studiował na kierunku zarządzania w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Jego zainteresowania to głównie moda, projektowanie ubrań oraz taniec, jednak w ostatnim czasie również muzyka. Mateusz jest rozpoznawany między innymi ze względu na swój charakterystyczny wygląd – ma dziewczęcą twarz, długie włosy i delikatny, kobiecy głos. W związku z tym miał problemy w szkole, gdzie był szykanowany i nieakceptowany przez rówieśników. Dzięki wsparciu i pomocy rodziny i bliskich, chłopak nie załamał się, a nawet wręcz przeciwnie – ze swojego niezwykłego wyglądu uczynił swoją wizytówkę. Szerszej publiczności model pokazał się w czwartej edycji programu rozrywkowego „Top Model”. Była to pierwsza polska edycja programu, w której wystąpić mogli również mężczyźni i Mateusz od razu postanowił skorzystać z okazji na zrobienie kariery w modelingu. Od samego początku zrobił duże wrażenie na jurorach i widzach i bardzo szybko stał się faworytem konkursu. Szczególnie urodą młodego mężczyzny zachwycał się w programie fotograf Marcin Tyszka. Dzięki udziałowi w programie model bierze udział w zagranicznych pokazach i sesjach zdjęciowych.

Mateusz Maga na Eurowizji?

Na początku tego roku Mateusz Maga opublikował swój debiutancki utwór i teledysk „First Kiss”. Utwór nie odniósł wielkiego sukcesu w Internecie, a wręcz spotkał się z liczną krytyką. Niepochlebne opinie dotyczą głównie braku odpowiednich umiejętności muzycznych i słabego angielskiego akcentu. Model planował również wystartować z piosenką na konkursie Eurowizji, jednak nie dostał się do preselekcji.

mateusz maga

Więcej o:

mateusz maga

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.