Sara Boruc, Małgorzata Rozenek i Marina noszą w wakacje tę sexy spódnicę. Cena POWALA. Ale znaleźliśmy tańsze!

Jeansowa spódnica w tym sezonie wróciła do łask! Noszą ją żony piłkarzy oraz Perfekcyjna Pani Domu. Nic dziwnego! Jeansowa spódnica jest wygodna i pasuje niemal do wszystkiego.

Wszystkie gwiazdy, zarówno Boruc, Łuczenko, jak i Rozenek pokazały się ostatnio w pasku Gucci. Sprawdziliśmy jego cenę i okazało się, że kosztuje majątek! Celebrytki za dodatek do swoich zestawów zapłaciły aż 990$! Spódnice również nie należą do najtańszych, ale nam udało się znaleźć ich odpowiedniki w niżych cenach. Zobaczcie!

Marina Łuczenko i Sara Boruc były ostatnio posądzane o wspólne uzgadnianie sylizacji. Żony piłkarzy często pokazywały się w podobnych kreacjach intrygując i budząc zainteresowanie wśród fanów. Tym razem Marina Łuczenko, podobnie jak wcześniej Sara Boruc, zaprezentowała się w jeansowej, krótkiej spódnicy, którą połączyła z kolorowym T-shrirtem.

Źródło: www.instagram.com/marina_official / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/marina_official / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/marina_official / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/marina_official / Kolaż / Materiały partnera

Małgorzata Rozenek lubi pokazywać swoje zgrabne nogi, dlatego w te wakacje również zdecydowała się na mini spódnicę wykonaną z denimu. Tym razem zamast obcisłej bluzki Perfekcyjna Pani Domu postawiła na czarny T-shirt w rockowym stylu. Całość uzupełniła sandałami na płaskiej podeszwie wiązanymi w kostce i okrągłymi okularami. Jak wiadomo czerń wyszczupla, ale czy ubrania w tym kolorze na pewno sprawdzą się podczas upalnego lata?

Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek)Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek) Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek) Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek)

Stylistka i blogerka Sara Boruc dobrze orientuje się w tym, co w danym sezonie jest na topie. Jej stylizacje często są inspiracją dla fanek obserwujących jej profil. W te wakacje żonę bramkarza nie raz mogliśmy zobaczyć w jeansowej spódnicy. Ten ponadczasowy element garderoby celebrytka łączy z różnymi zestawami. Baleriny, sandały na obcasie czy trampki - jeasnowa spódnica będzie pasować do wszystkiego!

Źródło: www.instagram.com/saraborucmannei_real / Kolaż / Materiały partneraŹródło: www.instagram.com/saraborucmannei_real / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/saraborucmannei_real / Kolaż / Materiały partnera Źródło: www.instagram.com/saraborucmannei_real / Kolaż / Materiały partnera

Zobaczcie więcej jeansowych spódnic.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.