Najmłodsza "Lotto-milionerka" powiększyła sobie pupę. Teraz walczy o życie. Jej twarz cała spuchła: Jestem przerażona

Jane Park miała jedynie 17 lat, gdy wygrała milion funtów w brytyjskiej loterii, którą można porównać do polskiego lotto. Teraz walczy o życie. Po operacji pośladków wystąpiła ostra reakcja alergiczna.

Jane Parks w 2013 roku mogła mówić o sobie, że jest jedną z najszczęśliwszych nastolatek na Wyspach. 17-latka wygrała okrągły milion funtów w tamtejszej loterii, którą śmiało można porównać do polskiego Lotto. Na pytanie, na co przeznaczy wygraną, miała od razu gotową odpowiedź: na poprawianie urody.

Jak podaje DailyMail.co.uk, najmłodsza "Lotto-milionerka" na wszystkie operacje wydała około 50 tysięcy funtów (m.in. na botoks, wypełniacze czy powiększenie piersi). Za ostatnią - podniesienia i powiększenia pośladków zapłaci jednak znacznie więcej niż te 7 tysięcy funtów - bo na tyle lekarze w tureckim szpitalu wycenili zabieg. Kosztował on ją zdrowie.

Zabieg polega na przeszczepieniu i uformowaniu w pośladkach własnego tłuszczu pacjentki. Po operacji doszło do wstrząsu anafilaktycznego. Wystąpiła również silna reakcja alergiczna na jeden ze środków podanych do narkozy. W social mediach 21-latka relacjonowała swój stan. Pokazywała opuchniętą twarz i pisała:

Wezwałam doktora i od razu zabrali mnie na ostry dyżur. Są praktycznie pewni, że to sepsa. Jestem przerażona i wyczerpana psychicznie - pisała.

Jak można sądzić z Twittera milionerki jej stan poprawia się, choć ciągle bardzo cierpi. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.