Lewandowscy nie tylko dużo zarabiają, ale mają też wielkie serca. OGROMNĄ sumę wydali na cele charytatywne. "Robią to anonimowo"

Anna i Robert Lewandowscy zarabiają miliony. Zdecydowanie mają nosa do interesów. Ale też bardzo chętnie dzielą się swoimi pieniędzmi z potrzebującymi, w szczególności z dziećmi.

Anna i Robert Lewandowscy wydali już ponad MILION złotych na cele charytatywne. Taką sumę oszacował dziennikarz sportowy "Super Expressu" - Piotr Koźmiński.

Z moich informacji wynika, że z własnych pieniędzy Lewandowscy przekazali już na cele charytatywne PONAD MILION ZŁOTYCH.

Dziennikarz podkreśla jednak:

To bardzo ostrożne szacunki, ta kwota może być jeszcze wyższa, ponieważ o wielu ich akcjach nie wiemy, jako że Lewandowscy często wolą pozostać w tych sprawach anonimowi i robią wielkie przelewy jako „anonimowi pomagacze”.

"Super Express" przytacza również przykłady akcji społecznych, w których wzięli udział Lewandowscy. Ostatnio pomagali małemu Antosiowi Rudzkiemu, dla którego zbierano pieniądze na wyjazd do Stanów Zjednoczonych i leczenie siatkówczaka obuocznego. Wsparcie finansowe otrzymał również mały Cyprianek, chory na padaczkę lekooporną. Lewandowscy, poza pomocą pieniężną, wspierają również swoją obecnością i dobrym słowem.

Wielka kasa i wielka klasa!

Robert Lewandowski o tym, jak będzie wychowywać dziecko. "Mój tata nauczył mnie, że..."

AG