Księżna Kate błyszczała. Ale i tak wszyscy patrzyli na jej dzieci. George trochę się nudził, za to jego siostra... Urocza!

W sobotę Wielka Brytania świętowała 91. urodziny królowej Elżbiety. Podczas oficjalnych obchodów jej prawnuki skradły całą uwagę należną jubilatce.

Sobota upłynęła Brytyjczykom na świętowaniu 91. urodzin królowej Elżbiety II. Oficjalne obchody jubileuszu monarchini odbyły się z wielką pompą. W Londynie zorganizowano paradę, na zakończenie której odbył się widowiskowy przelot wojskowych samolotów. Całość wszyscy najbliżsi członkowie rodziny królewskiej z obserwowali z balkonu Pałacu Buckingham. No, prawie wszyscy, bo najmłodsi nie byli aż tak bardzo zainteresowani...

Książę GeorgeKsiążę George Yui Mok / AP / AP

 ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Podczas gdy księżniczce Charlotte cała feta bardzo się podobała, książę George po chwili wydawał się już mocno znudzony, czemu bez skrępowania dawał wyraz. Gdy znużenie osiągnęło punktu kulminacyjny, razem z innymi dziećmi zajął się rozmową i psotami.

Książę George i księżniczka Charlotte całkowicie skradły show czcigodnej jubilatce, jak i ich przepięknej mamie. A księżna Kate prezentowała się wspaniale. Rzadko decyduje się na intensywny róż, jednak w kreacji Alexandra McQueena w tym odcieniu było jej niezwykle do twarzy.

Księżna Kate w sukience, która Was podzieli. Piękna czy "babcina"? Spójrzcie też na Harry'ego

ZI

Więcej o: