Małgorzata Rozenek tą stylizacją zadała szyku. Jedno byśmy zmienili. Lepiej jednak gdy włosy nieco przysłaniają twarz

Małgorzata Rozenek nie miała konkurencji na konferencji promującej start "Projektu Lady". Jej stylizację jednak ocenilibyśmy na szóstkę z małym minusem.

Małgorzata Rozenek przed konferencją promującą start 2. sezonu "Projekt Lady" zapewne poszła do swojego stylisty ze słowami na ustach: "Wszyscy mają patrzeć tylko na mnie". Jeśli taki był cel, to gospodyni programu go osiągnęła. Różowy kombinezon od Marlu (za 2090 złotych) podkreślił jej figurę, wyeksponował wszystkie krągłości, a w połączeniu z płaszczem tej samej marki (za 2790 złotych) stał się modową perełką. My mamy tylko jedno "ale".

ZOBACZ ZDJĘCIA  >>>

Wszystko było idealnie, ale - naszym zdaniem - perfekcji tej stylizacji odejmuje fryzura. Mocno ściągnięte włosy na czubku głowy sprawiają, że cała uwaga skupia się na twarzy. Rozenek nigdy nie ukrywała, że korzysta z możliwości, jakie daje kosmetyka estetyczna i w tej fryzurze nieco za bardzo jest to wyeksponowane. A może to kwestia tylko niefortunnego contouringu?

ZI

Więcej o:
Komentarze (34)
Małgorzata Rozenek tą stylizacją zadała szyku. Jedno byśmy zmienili. Lepiej jednak gdy włosy nieco przysłaniają twarz
Zaloguj się
 • Kornelia Wrońska

  Oceniono 8 razy 8

  Dramat. Dlaczego się tak krzywdzi na własne życzenie. Już trochę lepiej wyglądała z tymi oczami mopsa przed operacjami. Chociaż była naturalna. Uroda niestety przemija, czym Małgorzata będzie uwodzić za 10 lat?? Ciało nie wytrzyma tej masy kwasu i botoksu.

 • Gość: qwertyuiop[';lknbvcxzx

  Oceniono 7 razy 7

  twarz xxl od hialuronu no ale cóż...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Gocha przyznaj się ile masz lat ty stara wywłoko

 • Gość: Gocha

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Malgosia jesi ofiara medycyny estetycznej. Zapedzila sie ewidentnie. Ale Radoslaw lubi plastik. Kombinezon super, tylko bez falbany.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  ta wstretna geba zaraz eksploduje!!!!!! Radzio-gdzie Ty oczy zgubil,ze starego dzieciatego pustaka wziales?

 • sally30

  Oceniono 4 razy 4

  No a teraz się ubrała i będzie UDAWAŁA damę, na miejscu tych dziewczyn przy jakiejkolwiek próbie moralizowania bym ją wyśmiała. Ona jest niepotrzebna w tym programie, zresztą projekt lady jest tak samo sztuczny co ta prowadząca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX