Małgorzata Rozenek świętuje 45. urodziny Radka. Fani poruszeni zdjęciem, które zamieściła. "I to jest szczęście"

Radosław Majdan kończy 45 lat. Z tej okazji żona przygotowała mu z rana uroczą niespodziankę.

Śniadanie do łózka to za mało. Małgorzata Rozenek, żeby dogodzić mężowi w dniu jego święta zafundowała mu od razu tort. Na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie, widzimy szczęśliwego Radosława Majdana w łóżku i w towarzystwie dwóch psich pupili. Takie chwile warte są uwiecznienia.

Jak człowiek przestaje marzyć... Postaram się, żebyś nigdy nie przestał. Bardzo Cię kochamy. P.S. A to dopiero początek dnia. to #będzie #wyjątkowy #dzień - napisała "Perfekcyjna' pod fotografią.

Pod postem posypały się życzenia urodzinowe od fanów. Wielu z nich było wzruszonych tym, jak Rozenek i Majdan pielęgnują łączące ich uczucie.

I to jest szczęście. Ogromnie Panią szanuję za to, że się Pani realizuje zawodowo i rodzinnie. Jak widać wszystko można pogodzić bez narzekania. Wystarczy chcieć. Piękny przykład :).
Widać szczęście.

100 lat, Radziu!

Małgorzata Rozenek przyznaje, że pomaga synom w pracy domowej. Wtrąca się Majdan. Staś ucieszy się z takich słów

WJ

Więcej o:
Komentarze (37)
Małgorzata Rozenek świętuje 45. urodziny Radka. Fani poruszeni zdjęciem, które zamieściła. "I to jest szczęście"
Zaloguj się
 • Gość: HanianH

  Oceniono 21 razy 21

  A radzio tyle czyta, czy to tak dla ozdoby?

 • Gość: HanianH

  Oceniono 28 razy 20

  Prawdziwe szczęście jest wówczas, gdy człowiek jest szczęśliwy tak poprostu, bez potrzeby informowania o tym całego świata...

 • Gość: Elka

  Oceniono 14 razy 14

  Przygotowywałam się do sesji zdjęciowej wnętrz. Oto wskazówki jak m.in. ocieplić wizerunek: książki: grube i mogą być z" ładnymi" grzbietami, nie mieszać wielu kolorów, rozmyty obraz, pluszak (o jaki tu wielki miś) łapie za serce i dodatkowo rozanielony pies. To są "łapacze" serc. Oczekiwania - spełnione. Na zdjęciu jest ciepło, miłość, spokój. Powtarzam - to widzicie - na zdjęciu.

 • Gość: lucy

  Oceniono 4 razy 4

  Cyce powiększone do niebotycznych rozmiarów,wulgarnie !!!!!!

 • Gość: grol

  Oceniono 3 razy 3

  Na zdjęciu Nr.6 starszy brat pokazuje mlodszemu;zobacz to zdjęcia naszej rozebranej mamy jak Ona tak może przecież to widzą wszyscy nasi koledzy wstyd mi za mamę

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 3

  kto jej pisze te komplementy?chyba panie po 60-tce,Goska ciezar wypelnionych polikow sprawia ,ze powieki sa coraz bardziej opadniete,no nie wyglada to dobrze,no nie,zrob cos z tym

 • Gość: G

  Oceniono 4 razy 2

  Badzcie szczesliwi, ale dajcie nam spokoj. Wszystko o was wiemy .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX