Al Pacino skończył 77 lat. Urodziny świętował na plaży. Z seksowną i DUŻO młodszą ukochaną

Paparazzi spotkali 77-letniego Ala Pacino na plaży w Meksyku. Aktor razem z 38-letnią partnerką wyjechali do słonecznego Tulum, by świętować urodziny gwiazdora.

O takich 77. urodzinach za pewne marzy każdy. Słońce, złocista plaża, lazurowe morze a u boku seksowna druga połówka. Al Pacino razem ze swoją partnerką, 38-letnią Lucilą Solą, odpoczywali w meksykańskim Tulum, gdzie 25 kwietnia aktor zdmuchnął 77 świeczek na urodzinowym torcie. Paparazzo spotkał parę na uroczej plaży w romantycznej zatoce. Po kąpieli wybrali się na spacer brzegiem morza.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Al Pacino i Lucila Sola spotykają się już od niemal dekady (dokładnie są ze sobą od 7 lat). Aktor nigdy nie był żonaty, choć podobno nie wyklucza, że z obecną partnerką weźmie ślub.

Nigdy nie mów nigdy. Wszystko jest możliwe - przytacza wypowiedź Pacino Dailymail.co.uk.

Lucila Sola pochodzi z Argentyny. Jest aktorką. Do jej najbardziej znanych ról należą gościnne występy w serialach "Współczesna rodzina" (jako Mariela Morales) oraz "Kości".

Nim Sola związała się z Alem Pacino była przez 9 lat żoną aktora Maximo Morrone (rozwiedli się w 2006 roku). Mają razem dwoje dzieci: Maximo i Camilę, która obecnie stawia pierwsze kroki w modelingu. Czy ma szansę na karierę? Amerykański "Vogue" wróży jej duże sukcesy, nazywając "objawieniem Instagrama". Podpisała też kontrakt z Victoria's Secret.

 

Al Pacino ma troje dzieci. Córka Julia (ur. 1989) jest owocem związku z wykładowczynią aktorstwa, Jan Tarrant. Natomiast 16 lat temu na świat przyszły bliźniaki Anton i Olivia. Ich matką jest aktorka Beverly D'Angelo.

ZI