Amber Heard wyparła się związku z miliarderem, ale jej komentarz jest już zbędny. Wystarczy spojrzeć na TO ZDJĘCIE. "Zaznacza swoje terytorium"

Amber Heard w styczniu sfinalizowała rozwód z Johnnym Deppem. Aktorka wreszcie przestała ukrywać, że znów jest zakochana. Zobaczcie jej pierwsze zdjęcia z Elonem Muskiem.

Amber Heard od pewnego czasu spotyka się z miliarderem, Elonem Muskiem. Doniesienia o nowej miłości byłej żony Johnny'ego Deppa zaczęły się pojawiać już latem ubiegłego roku, jednak osoby z otoczenia zapewniały wówczas, że są oni tylko znajomymi.

Przyjaźnią się od lat i w tej kwestii nic się nie zmieniło - można było przeczytać na People.com w ubiegłym roku.

Wszystko wskazuje na to, że informacja ta jest już nieaktualna. Para właśnie przestała ukrywać swój związek, wrzucając do sieci pierwsze wspólne zdjęcia z randki. Oboje przebywają aktualnie w Australii, gdzie aktorka pracuje nad kolejnym filmem.

 

Zdjęcie uśmiechniętej aktorki siedzącej obok biznesmena nie przeszło bez echa. Zachodnie media szybko wychwyciły mowę ciała tej dwójki. Nie bez znaczenia, zdaniem specjalistów, jest sposób, w jaki Heard opiera rękę na swoim partnerze i to, że na policzku Muska widnieje odcisk czerwonej szminki.

Zaznacza swoje terytorium! - wyrokuje serwis DailyMail.co.uk.

Zaledwie kilka godzin wcześniej parę spotkali także lokalni fotografowie. Heard i Musk spędzili popołudnie w parku linowym, a później udali się na spacer, trzymając się za ręce i obejmując.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Miejmy nadzieję, że tym razem Heard będzie miała więcej szczęścia w miłości, a jej związek przetrwa dłużej niż ten z Deppem.

Johnny Depp i Amber Heard podzielili się majątkiem. Rozwód został sfinalizowany

MK