Amber Heard w styczniu rozwiodła się z Johnnym Deppem i... już planuje kolejny ślub?! Jej wybranek to MILIARDER. "Jest przeszczęśliwa!"

Amber Heard od kilku miesięcy ukrywa związek z milionerem Elonem Muskiem. Ich relacja nabiera tempa!

Amber Heard w styczniu po wielu miesiącach obserwowanej przez media walki sądowej sfinalizowała rozwód z Johnnym Deppem. Okazuje się, że aktorka bardzo szybko zostawiła nieprzyjemną przeszłość za sobą i otworzyła serce dla nowej osoby. Jej wybrankiem jest 46-letni Elon Musk, założyciel przedsiębiorstw PayPal i Tesla. Majątek pochodzącego z Republiki Południowej Afryki biznesmena wycenia się na ponad 13 miliardów dolarów.

Jeszcze w styczniu, chwilę po rozwodzie Heard, magazyn "Mirror" pisał:

Amber jest przeszczęśliwa z powodu rozwodu, ale jeszcze bardziej cieszy ją to, że wreszcie może otwarcie mówić o związku z Elonem. Podczas Bożego Narodzenia opowiadała przyjaciołom, jak bardzo jest nim zauroczona. Planują razem dużo wspólnych przygód. Ulżyło jej, że może iść do przodu. To ekscytujący nowy rozdział w życiu dla nich obojga - czytamy relację osoby z otoczenia aktorki.

Jak przekonuje magazyn "Grazia", Heard nie dość, że jest już w związku, to powoli zaczyna myśleć o kolejnym małżeństwie! Szczegóły na temat planów pary zdradził w rozmowie z magazynem ojciec aktorki, David Heard.

Amber and Elon bardzo poważnie podchodzą do swojej relacji. Ona naprawdę chciałaby go poślubić. Chcą się ustatkować i założyć razem rodzinę. Już zaczęli wszystko planować - mówił.

Zupełnie inną wersję przedstawia jednak osoba z otoczenia miliardera.

Nie planują ślubu. Co więcej, Amber przez najbliższe sześć miesięcy będzie przebywać w Australii, gdzie odbywają się zdjęcia do filmu "Aquaman" - czytamy na DailyMail.co.uk.

A jak jest naprawdę? To niestety na razie wiedzą tylko sami zainteresowani.

Johnny Depp i Amber Heard podzielili się majątkiem. Rozwód został sfinalizowany

MK

Więcej o:
Komentarze (25)
Amber Heard w styczniu rozwiodła się z Johnnym Deppem i... już planuje kolejny ślub?! Jej wybranek to MILIARDER. "Jest przeszczęśliwa!"
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 34 razy 24

  To już wiadomo czemu Deppa kopnęła w zadek....za bidny dla księżniczki 😉

 • Gość: y

  Oceniono 29 razy 23

  No wiarygodności jej to na pewno nie dodaje. Maltretowana kobieta, która deklaruje, że przez lata żyła w strachu, niemal natychmiast po traumatycznym rozstaniu angażuje się w nowy związek, w przeciągu niespełna roku gotowa jest ponownie wyjść za mąż, a jej wybranek serca cudownym zrządzeniem losu jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie? Może nie niemożliwe, ale mało prawdopodobne.

 • Gość: gh

  Oceniono 19 razy 19

  skad ona takich kretynow bierze?

 • Gość: Lenka

  Oceniono 10 razy 10

  Typowa dziunia,która szuka sponsora

 • Gość: Monia

  Oceniono 10 razy 10

  Modliszka

 • elenem

  Oceniono 10 razy 8

  Lubi kobieta bogatych panów... no cóż. Widziały gały co brały. Miłość miłoscia ale intercyzę trzeba podpisac. :)) Ponoć Krupa sie rozwodzi... taki czas.

 • Gość: Joł

  Oceniono 6 razy 6

  Zdecydujcie się raz piszecie milioner raz miliarder

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX