Anna Lewandowska zdradziła, jakich kosmetyków do makijażu używa i kto ją inspiruje. To lekkie zaskoczenie!

Anna Lewandowska wyjawiła, jakie są jej ulubione kosmetyki i kim się inspiruje w makijażu.

Anna Lewandowska ceni naturalny wygląd, co widać m.in. po tym, jaki stosuje makijaż. Na co dzień ogranicza go do minimum, a na większe imprezy decyduje się na wygładzenie kolorytu cery podkładem i delikatne podkreślenie oczu rozświetlającym cieniem. O tym, jakie są jej ulubione kosmetyki do makijażu opowiedziała w rozmowie z "InStyle".

Najbardziej lubię lekko opaloną skórę, odcienie nude na ustach, ładnie wymodelowane brwi. Zdecydowanie bardziej lubię brązer niż róż. Podkreślone rzęsy i już! Jedna z naszych ulubionych gwiazd, którą trochę się w make-upie inspiruję, to modelka Izabel Goulart. Jeśli chodzi o włosy, to muszą być przede wszystkim wypielęgnowane. Lubię je albo gładko upięte albo rozpuszczone w surferskie fale. 

A tak wygląda wspomniana inspiracja "Lewej":

Izabel Goulart to 32-letnia brazylijska modelka, która chodziła m.in. w pokazach "Victoria's Secret". Jest niewątpliwie piękna i seksowna, ale w kwestii makijażu nie wyróżnia się niczym na tle innych modelek. Wymogiem tego zawodu jest przecież naturalność.

Anna Lewandowska w pierwszym wywiadzie na temat ciąży. Co uważa o zamieszaniu wokół "royal baby"? "Chcemy to przeżyć we dwójkę"

WJ

Więcej o: